خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اینیستا: نتیجه فینال لیگ قهرمانان برایم مهم نیست

اینیستا: نتیجه فینال لیگ قهرمانان برایم مهم نیست

اینیستا: نتیجه فینال لیگ قهرمانان برایم مهم نیست

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا تأکید کرد برایش فرقی نمی‌کند که کدام یک از دو تیم شهر مادرید فاتح این فصل از لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندرس اینیستا اعتراف کرد خیلی نگران نتیجه‌ای که برای بازی شنبه شب میان رئال و اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا رقم می‌خورد، نیست.

اینیستا که تیمش در این فصل از رقابت‌ها در مرحله یک چهارم نهایی توسط اتلتیکومادرید از گردونه رقابت‌ها حذف شد، اظهار داشت: ما در لیگ حاشیه امنیت خوبی داشتیم و با این حال دچار افت شدیم. این وضعیت برای تیمی که مسیر سختی را می‌پیماید، طبیعی است اما در مقطع زمانی بدی دچار افت شدیم. تحلیل اینکه چرا بازی ما دچار افت شد سخت بود و هیچ توضیح واضحی نمی‌توان برایش ارائه کرد اما شاید بتوان آن را به سنگینی سه‌گانه‌ای که فصل پیش بردیم و از بین رفتن تمرکز‌مان ربط داد. ما تصور می‌کردیم که امکان ندارد بتوانیم دو فصل پشت سر هم سه‌گانه ببریم.

این بازیکن 32 ساله افزود: امسال واقعاً می‌خواستیم لیگ قهرمانان را ببریم اما نشد و الان هم برایم مهم نیست که در فینال چه اتفاقی می‌افتد، چون ما در آن حضور نداریم. من برای هیچ یک از فینالیست‌ها نه آرزوی ناکامی نه آرزوی موفقیت می‌کنم. توجه من فقط به کاری است که باشگاه خودم انجام می‌دهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *