سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / پیشنهاد یوونتوس به آلوز تأیید شد

پیشنهاد یوونتوس به آلوز تأیید شد

پیشنهاد یوونتوس به آلوز تأیید شد

مدیر برنامه‌های مدافع راست برزیلی تیم فوتبال بارسلونا خبر تلاش بانوی پیر برای جذب این بازیکن ۳۳ ساله را تأیید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با اینکه جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس حاضر به تأیید و تکذیب خبر تلاش این باشگاه برای خرید دنی آلوز از بارسلونا نشده، اما مدیربرنامه‌های این بازیکن برزیلی اعتراف کرد که بانوی پیر برای خرید وی دست به کار شده است.

شب گذشته (چهارشنبه) گروهی از رسانه‌های ایتالیایی و اسپانیایی اعلام کردند که بانوی پیر با مدافع پیشین سویا به عنوان بازیکن آزاد قراردادی دو ساله خواهد بست که امکان تمدید آن برای یک سال دیگر وجود دارد.

«سانتا آنا داسیلوا دینورا» مدیر برنامه‌های آلوز در این خصوص تأکید کرد که هنوز قراردادی میان طرفین منعقد نشده است اما احتمال رخ دادن چنین اتفاقی را هم رد نکرد.

او به سایت کالچومرکاتو گفت: اینکه باشگاه یوونتوس با من تماس گرفته است، صحت دارد اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی این باشگاه به من ارائه نشده است. یوونتوس به جذب آلوز ابراز تمایل کرده و مسلماً‌ یووه تنها تیمی نیست که به طور جدی به خرید او فکر می‌کند.

مدیربرنامه‌های آلوز درباره رقمی که یوونتوس برای فسخ قرارداد آلوز با بارسلونا باید بپردازد هم تأکید کرد: من نمی‌توانم جزئیات قرارداد آلوز با بارسلونا را فاش کنم، چون اطلاعات آن محرمانه است. با این حال می‌گویم هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *