خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / والیبال ایران بدون مصدوم در انتخابی المپیک

والیبال ایران بدون مصدوم در انتخابی المپیک

والیبال ایران بدون مصدوم در انتخابی المپیک

پزشک تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: با رفع مشکل قائمی و محمودی خوشبختانه هیچ مشکل و مصدومیتی نداریم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره وضعیت و شرایط اردوی تیم ملی در ژاپن گفت: ما بعد از اردوی فرانسه متاسفانه دو مصدوم داشتیم. قائمی از ناحیه مچ پا و محمودی از ناحیه کمر آسیب دیده بودند که قائمی چند روز بعد و در ایران توانست تمرینات کامل را انجام دهد و محمودی هم بعد از بازی با چین به ما اضافه شد.

وی افزود: خوشبختانه در بازی با لهستان همه 16 نفر صحیح و سالم بودند و الان مشکلی از لحاظ مصدومیت نداریم.

پزشک تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: من به هر حال از لحاظ فنی والیبال نظری نمی‌دهم و سعی می‌کنم در امور فنی دخالت نکنم اما به عنوان یک آدم غیر فنی خوشبین هستم که بتوانیم به المپیک صعود کنیم و این رویای 52 ساله ای که همه دوستداران والیبال دارند را محقق کنیم. روحیه بازیکنان خیلی خوب است و امیدوارم همه عوامل و بازیکنان دست به دست هم بدهند تا والیبال موفق باشد.

افروزی با قدردانی از حمایت‌های مردم یادآور شد: از مردم می‌خواهم که برای تیم انرژی مثبت بفرستند و برای بازیکنان دعا کنند. بدانند بازیکنان آنچه در توان دارند ارائه می‌دهند و حتی فراتر از توان خود تلاش می‌کنند. به عنوان کسی که بحث درمان بازیکنان را دنبال می‌کند، شاهد هستم که آنها با درد زیاد تلاش می‌کنند تا به بازی برسند و مردم را خوشحال کنند. اینکه می گویند هدف خوشحالی مردم است، حرفی کلیشه‌ای نیست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *