خانه / اخبار فوتبال ایران / لژیونرهای ایرانی / آمار انصاری‌فرد در پانیونیوس

آمار انصاری‌فرد در پانیونیوس

آمار انصاری‌فرد در پانیونیوس

کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس آتن در فصل اخیر سوپر لیگ یونان عملکرد قابل قبولی داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریم انصاری‌فرد که پس از گذراندن یک فصل ناامیدکننده در تیم اوساسونای اسپانیا راهی یونان شد، توانست فصل موفقی را در سوپر لیگ این کشور جنوبی اروپا سپری کند.

انصاری‌فرد در هفته‌های آغازین سوپر لیگ یونان به‌عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب تیم پانیونیوس قرار می‌گرفت و پس از به‌ثمر رساندن چند گل حساس با جلب نظر مساعد مارینوس اوزونیدیس 47 ساله به جمع 11 بازیکن اصلی تیمش راه یافت.

سایت رسمی سوپر لیگ فوتبال یونان با انتشار آمار عملکرد کریم انصاری‌فرد از ستاره بودن این بازیکن ایرانی در تیم پانیونیوس یاد کرد. کریم طی 27 بازی با مجموع 1598 دقیقه هشت بار گلزنی کرد و یک پاس گل نیز داد. دریافت یک کارت قرمز و سه کارت زرد حاصل عملکرد کریم انصاری‌فرد در فصل اخیر سوپر لیگ یونان است.

در بین مهاجمان تیم پانیونیوس، آناستاسیوس باکاستاس با مجموع 2312 دقیقه بازی، 11 گل‌زده و شش پاس گل بهترین بازیکن است. تاسوس کارامانوس، دیگر مهاجم یونانی تیم پانیونیوس با مجموع 1954 دقیقه بازی، پنج گل‌زده و یک پاس گل پس از انصاری‌فرد در رده سوم بهترین مهاجمان این تیم قرار گرفته است.

تیم پانیونیوس با قرار گرفتن در رده چهارم جدول رده‌بندی فصل اخیر سوپر لیگ یونان توانست سهمیه حضور در  لیگ اروپا را به‌دست آورد. یاران انصاری‌فرد هم‌اکنون در مرحله پلی‌آف سوپر لیگ یونان با سه تیم دیگر به صورت رفت و برگشت بازی می‌کنند تا چهره دومین تیم صعودکننده به لیگ قهرمانان اروپا همراه با تیم قهرمان یعنی المپیاکوس مشخص شود. البته تیم پانیونیوس با توجه به نتایج رقم‌خورده شانسی برای راهیابی به این مسابقات نخواهد داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *