خانه / خبرهای فوتبال خارجی / زیدان: رونالدو کاملا آماده است، برای قهرمانی اماده تحمل هر سختی هستیم
zidane cl

زیدان: رونالدو کاملا آماده است، برای قهرمانی اماده تحمل هر سختی هستیم

زیدان: رونالدو کاملا آماده است، برای قهرمانی اماده تحمل هر سختی هستیم

سرمربی فرانسوی رئال مادرید از آمادگی کامل فوق ستار پرتغالی تیمش برای فینال لیگ قهرمانان خبر داد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در نشست خبری خودش پیش از فینال لیگ قهرمانان که بین تیمش و اتلتیکومادرید برگزار می شود به خبرنگاران گفت:” رونالدو اندکی درد داشت اما الان ۱۰۰ درصد آماده است. او در فینال بازی می کند. زمانی که در فینال بازی می کنید حتی اگر درد داشته باشید آن را فراموش می کنید. همه بازیکنان نه یک بازیکن مشخص سرنوشت بازی را تعیین می کند. دوست ندارم روی یک بازیکن مشخص تمرکز کنم.

بازی سختی خواهد شد. آیا بازی خشن و پربرخوردی هم می شود؟ خیر. بازی سختی است و از این موضوع آگاه بودیم و خودمان را آماده کردیم. بازی پیچیده ای خواهد بود اما ما آماده هستیم. عادی است که در بازی فینال دچار مشکل شوید. برای پیروزی باید سختی بکشید.

بالاتر از هر چیزی زمانی که توپ را نداریم باید به خوبی دفاع کنیم. ما سلاح های هجومی خودمان را داریم. شنبه شب باید تا جایی که توان داریم بدویم.

اگر در فینال شکست بخوریم ناکام بدیم اما کسی نمی تواند کاری که تا اینجا انجام دادیم را نادیده بگیرد. رسیدن به فینال آسان نیست و بازیکنان فوق العاده کار کردند.

الان یک مقدار مضطرب هستم چون باید به این سوالات پاسخ دهم اما هنگام شروع بازی آرام می شوم. این بخشی از بازی است. این نوع فشار را دوست دارم.”

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *