خانه / اخبار فوتبال ایران / تفاوت حریفان ایران و کره‌جنوبی/ از مقدونیه و قرقیزستان تا اسپانیا و جمهوری چک!

تفاوت حریفان ایران و کره‌جنوبی/ از مقدونیه و قرقیزستان تا اسپانیا و جمهوری چک!

تفاوت حریفان ایران و کره‌جنوبی/ از مقدونیه و قرقیزستان تا اسپانیا و جمهوری چک!

کره‌جنوبی یکی از حریفان ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های قدرتمند بازی می‌کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای آینده دیدارهای دوستانه تیم های ملی در سراسر دنیا برگزار خواهد شد که در این میان، شاگردان کارلوس کی‌روش رودرروی مقدونیه و قرقیزستان قرار می‌گیرند.

تیم ملی فوتبال ایران خود را آماده رقابت با قطر،کره جنوبی، ازبکستان، چین و سوریه در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه می‌کند که در نهایت دو تیم جواز صعود را دریافت خواهند کرد. این تیم‌ها هم اکنون با جدیت دوران آماده سازی خود را پشت سر می‌گذرانند که کره‌جنوبی را می‌توان مهم‌ترین تیم در گروه A از بابت این مسئله دانست.

کره‌جنوبی روزهای 12 و 16 خرداد ماه جاری در قاره اروپا دیدارهای تدارکاتی خوبی به ترتیب برابر اسپانیا و جمهوری چک برگزار خواهد کرد. دو تیمی که در آخرین رنکینگ فیفا رده‌های 6 و 29 را در اختیار دارند.

چین دیگر حریف جدی ایران روزهای 14 و 17 دیدارهای دوستانه خود را برابر ترینیداد و توباگو و قزاقستان انجام خواهد داد. این دو تیم به ترتیب رتبه‌های 53 و 117 آخرین رنکینگ فیفا را به دست آورده‌اند.

تیم‌های ملی ازبکستان، سوریه و قطر سه تیم دیگر حاضر در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه روزهای 9 تا 17  خردادماه جاری به ترتیب به مصاف کانادا، ویتنام و آلبانی خواهند رفت.

تیم ملی فوتبال ایران نیز در روزهای 13 و 18 خرداد به مصاف مقدونیه و قرقیزستان می‌رود تیم‌هایی که به ترتیب در رده‌های 141 و 100 رنکینگ فیفا قرار دارند.

در بین شش تیم حاضر در گروه A، کره‌جنوبی و چین بهترین دیدارهای تدارکاتی را به لحاظ فنی و تاکتیکی برگزار می‌کنند و ایران، سوریه، قطر و ازبکستان با حریفان آسان‌تری بازی خواهند کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *