خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مزاحمت یک بالگرد برای تمرینات اتلتیکومادرید در سن‌سیرو

مزاحمت یک بالگرد برای تمرینات اتلتیکومادرید در سن‌سیرو

مزاحمت یک بالگرد برای تمرینات اتلتیکومادرید در سن‌سیرو

در جریان تمرینات آماده سازی روخی‌بلانکوی برای فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن‌سیرو، پرواز یک بالگرد برای دیه‌گو سیمئونه و شاگردانش مزاحمت ایجاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید روز گذشته (جمعه) آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از بازی برابر رئال‌مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا انجام داد اما دقایقی از این تمرین تحت الشعاع سروصدایی قرار گرفت که یک بالگرد با پروازش بر فراز ورزشگاه سن‌سیرو به وجود آورد.

سیمئونه و شاگردانش که در خانه تیم‌های اینتر و میلان تمرین می‌کردند نزدیک به 20 دقیقه مجبور به تحمل صدای آزار دهنده بالگردی بودند که روی ورزشگاه سن‌سیرو پرواز می‌کرد و این موضوع سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو را وادار کرد که یکی از دستیارانش را مأمور کند ماجرا را به یکی از اعضای یوفا گزارش دهد.

به جز این مورد، تمرینات اتلتیکومادرید مشکل دیگری نداشت و همه بازیکنان این تیم با آمادگی کامل شرکت کردند که این آخرین تمرین آنها پیش از مصاف با رئال مادرید بود.

اتلتیکومادرید امشب (شنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیرو برای دومین بار در سه فصل گذشته فینال تمام مادریدی لیگ قهرمانان اروپا را مقابل همشهری سفیدپوش خود برگزار می‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *