خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رشفورد رکورد جوان ترین گلزن تیم ملی انگلیس در اولین بازی ملی رو شکست

رشفورد رکورد جوان ترین گلزن تیم ملی انگلیس در اولین بازی ملی رو شکست

رشفورد رکورد جوان ترین گلزن تیم ملی انگلیس در اولین بازی ملی رو شکست

مهاجم جوان تیم فوتبال منچستریونایتد در اولین بازی که برای تیم ملی کشورش انجام داد، نام خود را در کتاب رکوردهای این تیم به ثبت رساند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال انگلیس شب گذشته (جمعه) در دیداری دوستانه برابر استرالیا به میدان رفت و موفق شد حریف خود را ورزشگاه لایت، خانه تیم ساندرلند، با نتیجه 2 بر یک شکست دهد.

در این بازی مارکوس رشفورد، مهاجم جوان منچستریونایتد گل نخست را در دقیقه 3 با سانتر منحرف شده رحیم استرلینگ، برای سه‌شیر زد تا با این گل شانس خود را برای متقاعد کردن روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس برای بردن او به یورو 2016 افزایش دهد.

کار مهمتری که رشفورد با زدن این گل انجام داد، تبدیل شدن به جوان‌ترین بازیکن انگلیسی بود که در اولین بازی ملی‌اش گل می‌زند.

مصدومیت دنی ولبک، مهاجم آرسنال به رشفورد که 18 سال و 208 روز سن دارد، اجازه داد که به اردوی سه‌شیر راه پیدا کند و پس از آن هم هاجسون ترجیح داد که به مهاجم من‌یونایتد برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیمش اعتماد کند، اعتمادی که خیلی زود پاداشش را گرفت.

اولین بازی ملی رشفورد به یاد ماندنی‌تر هم شد وقتی که هواداران حاضر در استادیوم لایت او را هنگام خروجش از میدان ایستاده تشویق کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *