خانه / خبرهای فوتبال خارجی / تمجید ویژه فرگوسن از ونگر

تمجید ویژه فرگوسن از ونگر

تمجید ویژه فرگوسن از ونگر

سرمربی پیشین شیاطین سرخ به تمجید از سرمربی توپچی‌های لندن پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرالکس فرگوسن که در زمان سرمربیگری‌اش در منچستریونایتد بارها با آرسنالِ تحت هدایت آرسن ونگر رقابت کرد، در مورد مربی فرانسوی این تیم گفت: عملکرد ونگر فوق‌العاده بوده است. درست است که در حال حاضر انتقادات به او بیشتر شده، اما باید وی را تحسین کنم، چون زیر این انتقاد قد خم نکرده است. آرسن همیشه پای باورهایش ایستاده و به اعتقاد من مربیانی که چنین ویژگی دارند، مربیان برجسته‌ای هستند.

ونگر حالا با آرسنال 12 سال است که به قهرمانی لیگ برتر نرسیده، اما فرگوسن همچنان از او تمجید می‌کند. وی در ادامه صحبت‌هایش اظهار داشت: وقتی صحبت از ثبات می‌شود، باید بگوییم تیم تحت هدایت آرسن ونگر هیچ‌وقت تغییر نکرده است. آرسن در ابتدا هدایت آرسنالی را بر عهده گرفت که جنگجویان شگفت‌انگیزی همچون استیو بولد، مارتین کئون و تونی آدامز داشت، اما او با خرید بازیکنانی همچون تیری آنری، رابرت پیرس، امانوئل پتی و سیلوین ویلتورد این تیم را احیا کرد. همچنین در فرهنگ این تیم تغییراتی از سوی ونگر صورت گرفت.

سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ تأکید کرد: آرسنال تیم باشکوهی شد و ونگر تجربه خود را به تیمش منتقل کرده بود. آرسنال تحت‌ هدایت او همیشه روی نفوذ پا به توپ بازیکنان سرعتی‌ و دادن پاس به گوشه‌ها به مهاجمان کار می‌کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *