خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / فینال جام حذفی :استقلال 1 ذب آهن 1 کار به وقت اضافه کشیده شد

فینال جام حذفی :استقلال 1 ذب آهن 1 کار به وقت اضافه کشیده شد

فینال جام حذفی :استقلال 1 ذب آهن 1 کار به وقت اضافه کشیده شد

نبرد تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در ۹۰ دقیقه برنده نداشت و کار به وقت‌های اضافه کشیده شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فینال جام حذفی بین تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن از ساعت 21 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه نفت‌وگاز اروندان خرمشهر برگزار شد که  این دیدار در 90 دقیقه با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. گل‌های این بازی توسط دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه 20 برای ذوب‌آهن و امید ابراهیمی در دقیقه 55 از روی نقطه پنالتی برای استقلال به ثمر رسید.

استقلال در این دیدار با ترکیب سیدمهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، یعقوب کریمی، محمدرضا خرسندنیا (46 عادل شیحی)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، میثم مجیدی، جابر انصاری و بهنام برزای به‌ میدان آمد.

برای تیم ذوب‌آهن در این مسابقه رشید مظاهری، ولید اسماعیل، هادی محمدی، قاسم حدادی‌فر، کاوه رضایی، مرتضی تبریزی (18- سید محمد حسینی)، مهدی مهدی‌پور، علی حمام، دانیال اسماعیلی‌فر( 82 محمدرضا عباسی)، مهدی رجب‌زاده و وحید محمد‌زاده راهی میدان شدند.

نیمه اول:

دقیقه 18: مرتضی تبریزی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد و جای خود را به سیدمحمد حسینی داد.

دقیقه 20: دانیال اسماعیلی‌فر از پشت محوطه جریمه ضربه نه چندان محکمی را به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که این ضربه در میانه راه با برخورد به پای عمران‌زاده مدافع آبی‌پوشان تغییر مسیر داده و در نهایت پس از برخورد با تیر دروازه و همچنین بدن رحمتی درون دروازه این دروازه‌بان جای گرفت.

دقیقه 29: ضربه فرشید اسماعیلی روی خط محوطه جریمه به جابر انصاری رسید و او در یک موقعیت خیلی خوب گلزنی ضربه‌اش را به اوت زد.

دقیقه 30:داور مسابقه به میثم مجیدی کارت زرد نشان داد.

دقیقه 31: ضربه سر اسماعیلی در شلوغی محوطه جریمه ذوب‌آهن به تیر عمودی دروازه این تیم برخورد کرد.

دقیقه 32: داور مسابقه به رشید مظاهری به خاطر اتلاف وقت کارت زرد نشان داد.

دقیقه 46: ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی با عکس‌العمل خوب مظاهری راهی کرنر شد.

نیمه دوم:

دقیقه 46: عادل شیحی به جای به میدان آمد.

دقیقه 56: یعقوب کریمی در محوطه جریمه سرنگون شد که داور ضمن اعلام خطای پنالتی به حدادی‌فر کاپیتان ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد. امید ابراهیمی ضربه پنالتی را با ضربه محکم و فنی به گل تبدیل کرد.

دقیقه 78: علی‌حمام در محوطه جریمه استقلال صاحب یک فرصت شد اما ضربه‌اش را با بی‌دقتی به اوت زد.

دقیقه 82: دانیال اسماعیلی‌فر به دلیل مصدومیت جای خود را به محمد‌رضا عباسی داد.

دقیقه 86: داور به محمدرضا حسینی کارت زرد نشان داد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *