خانه / اخبار فوتبال ایران / مدیر عامل تراکتور:مخالف قلعه نوعی نیستم ؛ دایی هم جز گزینه ها است

مدیر عامل تراکتور:مخالف قلعه نوعی نیستم ؛ دایی هم جز گزینه ها است

مدیر عامل تراکتور:مخالف قلعه نوعی نیستم ؛ دایی هم جز گزینه ها است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد که سرمربی فصل آینده این تیم باید با هزینه‌ای مناسب تیمی مدعی برای قهرمانی بسازد.

سایت تیفوسی سعید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص مأموریت ویژه‌ای که هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی برای مذاکره با امیر قلعه‌نویی به او داده است، اظهار داشت: چون یک نیم فصل در لیگ پانزدهم در خدمت امیر قلعه‌نویی بودیم، برنامه کاری و روش او را تا حدود زیادی می‌دانیم، اما هیئت مدیره صلاح دانست موارد دیگر را هم در برنامه فصل آینده لحاظ کنیم. ما برنامه‌ها را می‌گیریم و صحبت‌ها انجام می‌شود، اما در نهایت نتایجی که به دست می‌آید را باید جمع‌بندی کرده و در هیئت مدیره تصمیم نهایی را بگیریم.

«در تبریز شایعه شده سعید عباسی مخالف تمدید قرارداد امیر قلعه‌نویی بوده و خواستار حضور مربی خارجی شده است». مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در واکنش به این مسئله تصریح کرد: من خودم قلعه‌نویی را به تراکتورسازی آوردم، چطور می‌شود که اکنون مخالف او باشم؟ برای انتخاب سرمربی فصل بعد، مهم وظایفی است که ما داریم و ما موظف هستیم همه چیز را رصد کرده و بهترین تصمیم را بگیریم. من فصل گذشته خودم به شخصه رفتم با قلعه‌نویی صحبت کردم و در شرایطی که وضعیت تبریز برای او سخت بود، این مربی را راضی به قبول هدایت تراکتورسازی کردم. در این شرایط توانستیم تیم را به جای خوبی رسانده و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی ادامه داد: آن زمان که قلعه‌نویی به تراکتورسازی آمد، بازیکنان ما مشخص بودند و زیاد نمی‌توانستیم تغییر و تحول داشته باشیم و فقط چند بازیکن گرفتیم. بازیکنانی که برخی از آنها به تراکتورسازی کمک کردند و برخی نیز روی نیمکت نشسته و نتوانستند کمکی کنند، اما اکنون که می‌خواهیم با قلعه‌نویی صحبت کنیم، باید فصلی جدید را آغاز کنیم.اکنون می‌خواهیم برای یک فصل جدید وارد صحبت با قلعه‌نویی شویم و این مسئله قطعاً ایجاب می‌کند همه چیز را در نظر بگیریم. باید هر گزینه‌ای را مدنظر داشته باشیم و در نهایت هر گزینه‌ای که شرایط بهتری داشته باشد به سمت او می‌رویم.

عباسی درباره مذاکرات این باشگاه با دراگان اسکوچیچ گفت: ما در باشگاه تراکتورسازی فرمی تهیه کرده و گزینه‌هایی که مدنظر هستند را در این فرم قرار داده‌ایم تا برنامه‌های آنها را مورد بررسی قرار دهیم. صحبت اسکوچیچ هم به میان آمده است و او روز گذشته نیز روی تلگرام برنامه‌هایش را برای ما فرستاد، اما ما هم سؤالاتی داریم که باید آنها را مطرح کنیم. اینجا بحث تصمیم اعضای هیئت مدیره است و باید نظرات گزینه‌ها را در جلسه مطرح کرده و از نظر هیئت مدیره تبعیت کنیم. برنامه گزینه‌های در نظر گرفته شده باید در قالب خواسته‌های هیئت مدیره قرار بگیرد و بازیکنانی هم که مدنظر گزینه‌ها هستند باید بتوانند خواسته‌ها را برآورده کنند. در این بین گزینه‌های که بتواند با هزینه‌ای مناسب‌تر تیمی مدعی‌تر بسازد و تیم را قهرمان کند، به نیمکت تراکتورسازی نزدیک‌تر است.

وی درباره گزینه‌های تراکتورسازی که در بین آنها نام امیر قلعه‌نویی، دراگان اسکوچیچ، علی دایی و یحیی گل‌محمدی دیده می‌شود، گفت: ما 5، 6 گزینه داریم که از امیر قلعه‌نویی پیش از پایان فصل برنامه گرفتیم. اسکوچیچ برنامه‌اش را فرستاده و شاید درست نباشد مربیان دیگری که تیم دارند، نام‌شان مطرح شود، اما گزینه‌ای مانند علی دایی که با صبا قطع همکاری کرده و اکنون جدا شده است، می‌تواند گزینه مناسبی باشد که بخواهیم راحت‌تر با او صحبت کنیم. شاید برخی بخواهند با تیم فعلی‌شان ادامه همکاری بدهند و درست نیست که نامی از آنها ببریم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه‌های مدنظر طبق نام و کارنامه‌شان اولویت‌بندی شده‌اند یا برنامه آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد، اظهار داشت: برنامه‌ها خیلی مهم هستند. برخی گزینه‌ها می‌گفتند ما برنامه سه ساله می‌دهیم، اما قابل اجرا در هر سال است و در هر مقطعی می‌توانیم نتیجه بگیریم، اما برخی می‌گویند نتیجه برنامه‌شان در سال سوم باید حاصل شود.

عباسی درباره برنامه امیر قلعه‌نویی گفت: او برنامه‌اش را پیش از پایان فصل داد، اما این برنامه کفایت ندارد و باید کامل‌تر شود. بازیکنان هم از نظر رقم و هم بودجه پیشنهادی باید در برنامه گنجانده شود و سایر مسائل هم باید در قالب برنامه‌ها باشد با برنامه‌های ما تقارن داشته باشد و در هیئت مدیره من هم فقط یک رأی دارم.

وی در خصوص اینکه بحث اعلام هزینه‌ها از سوی سرمربی که در جلسه هیئت مدیره مطرح شده است، چیست خاطرنشان کرد: پیش‌بینی هزینه این‌طور است که اگر سرمربی بخواهد تیمی در کورس قهرمانی و برای گرفتن جام ببندد، باید هزینه‌ها و بازیکنان مورد نظرش را اعلام کند تا از نظر مدیران باشگاه برآورد هزینه صورت بگیرد. باید ببینیم چه حجمی از هزینه را برای گرفتن بازیکن باید متحمل شویم. برای خود من گرفتن نتیجه خوب با هزینه بهتر و لیست بازیکنان مناسب‌تر، برنامه شیرین‌تری خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره جذب بازیکنان سرباز در این فصل گفت: لیستی از بازیکنان سرباز تهیه شده که باید شرایط باشگاه در نظر گرفته شود. نباید سهمیه بازیکنان ما پر شود و سهمیه آزاد، زیر 23 سال، بزرگسال و همه را در نظر خواهیم گرفت و در کنار آنها از بازیکنان سرباز هم استفاده می‌کنیم. ما می‌توانیم 6 بازیکن سرباز بگیریم که در این بین نقطه نظرات مربی هم مهم است.

عباسی در خصوص اینکه آیا محمد نوری هم در لیست فصل بعد تراکتورسازی قرار دارد یا نه، اظهار داشت: ما محمد نوری را دوست داریم، اما باید ببینیم سرمربی تیم به او نیاز دارد یا نه. راه زیادی داریم تا وارد فصل نقل‌وانتقالات و انتخاب بازیکنان شویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *