خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / حمایت استرلینگ از رشفورد برای حضور در یورو ۲۰۱۶
marcus-rashford-raheem-sterling

حمایت استرلینگ از رشفورد برای حضور در یورو ۲۰۱۶

حمایت استرلینگ از رشفورد برای حضور در یورو ۲۰۱۶

بال انگلیسی منچسترسیتی با تحسین مهاجم جوان من‌یونایتد به خاطر شروع فوق‌العاده‌اش در رده ملی، از حضور او در جام ملت‌های اروپا استقبال کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای رحیم استرلینگ، خاطره اولین بازی در کنار مارکوس رشفورد، مهاجم 18 ساله منچستریونایتد در پیرزی 2 بر یک اخیر سه‌شیر برابر استرالیا شیرین بوده و به همین دلیل بال منچسترسیتی معتقد است که رشفورد شایسته ماندن در میان شاگردان روی هاجسون را برای حضور در یورو 2016 دارد.

استرلینگ گفت: رشفورد تمام کننده قهاری است و شروع کارش در تیم ملی انگلیس خوب بود. امیدوارم که ماندن او ادامه داشته باشد. من واقعاً برای بازی کردن کنار او در سال‌های آینده انگیزه و اشتیاق دارم. همان‌طور که در رختکن تیم هم به خودش گفتم،‌ در جریان بازی زمانی که صاحب توپ می‌شوم سعی می‌کنم که نگاهم به عقب هم باشد. زمانی که او نیز صاحب توپ می‌شود، من سعی خواهم کرد همین کار را انجام دهم. این اولین بازی رشفورد بود و به همین دلیل شاید هماهنگی او با سایر بازیکنان در بهترین حالت ممکن نبود اما برای رسیدن به چنین چیزی به اندازه کافی زمان هست.

به نظر بال من‌سیتی، تیم ملی کشور او برای کسب موفقیت در یورو تمامی ابراز لازم را دارد و می‌تواند قهرمان شود. او تأکید کرد: ما در تمامی بخش‌ها بازیکن داریم، در خط حمله، خط میانی و مدافعان کناری که واقعآً می‌توانند روی عملکرد هر تیمی تأثیر بگذارند. از نظر دفاعی هم ما تیم قدرتمندی هستیم. نمی‌خواهم ساده‌لوح به نظر برسم اما ما فقط به صرف شرکت کردن در مسابقات به یورو نمی‌رویم بلکه برای نتیجه گرفتن می‌رویم.

Marcus Rashford and Raheem Sterling, England

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *