خانه / اخبار فوتبال ایران / جام حذفی ایران / گل‌محمدی: دست تک‌تک بازیکنانم را می‌بوسم، دَم همه آنها گرم

گل‌محمدی: دست تک‌تک بازیکنانم را می‌بوسم، دَم همه آنها گرم

گل‌محمدی: دست تک‌تک بازیکنانم را می‌بوسم، دَم همه آنها گرم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن قهرمانی تیمش را حاصل ۱۲۰ دقیقه جنگندگی شاگردانش اعلام کرد.

yahya gol

سایت تیفوسی :یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم در خصوص قهرمانی ذوب‌آهن در رقابت‌های جام حذفی گفت: شرایط سختی داشتیم و خدا را شکر که این قهرمانی را به دست آوردیم. دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم که زحمت کشیدند و این قهرمانی را به دست آوردند.

وی در خصوص اعتراض‌هایی که به تاریخ برگزاری بازی داشت، عنوان کرد: شرایط‌مان سخت بود. برای این بازی دو سه بازیکن مصدوم داشتیم، اما با این حال برخی بازیکنان ما با مصدومیت هم بازی کردند. آنها با وجود خستگی باغیرت بازی کردند و دم همه آنها گرم که تلاش کردند تا به قهرمانی برسیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه تیمش در چه شرایطی قهرمان شد و آیا از بازی رضایت داشت یا نه، خاطرنشان کرد: بازی خوب بود و وقتی قهرمان می‌شوی، باید بازی خوبی انجام داده باشی تا به این موفقیت برسی. با تمام مشکلاتی که داشتیم تا دقیقه 120 جنگیدیم و توانستیم جام را بالای سر ببریم.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا زمین ورزشگاه خرمشهر مناسب بوده یا نه، اظهار داشت: بازی کردن در این زمین سخت بود. شرایط آب‌وهوایی سختی وجود داشت و باید از تمام مسئولان خرمشهر تشکر کنم که شرایط خوبی را برای ما فراهم کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *