خانه / خبرهای فوتبال خارجی / چیچاریتو: در رئال‌ مادرید و منچستریونایتد به من اجازه درخشش داده نشد
Leverkusen Javier Chicharito Hernandez (Bayer 04 Leverkusen 7) beim Torjubel nach dem Treffer zum 2:0 beim Fussball Bundesligaspiel zwischen Bayer 04 Leverkusen und Borussia Moenchengladbach am 12.12.2015, Copyright: Sch¸lerx/xEibner-Pressefoto EP_jseLeverkusen Javier CHICHARITO Hernandez Bayer 04 Leverkusen 7 the goal celebration After the Results to 2 0 the Football Bundesliga game between Bayer 04 Leverkusen and Borussia Moenchengladbach at 12 12 2015 Copyright Sch¸lerx xEibner Press Photo EP_JSE

چیچاریتو: در رئال‌ مادرید و منچستریونایتد به من اجازه درخشش داده نشد

چیچاریتو: در رئال‌ مادرید و منچستریونایتد به من اجازه درخشش داده نشد

مهاجم مکزیکی تیم فوتبال بایرلورکوزن اعتقاد دارد در دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد به او اجازه درخشش داده نشده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، خاویر هرناندس ملقب به چیچاریتو که پس از یک فصل حضور قرضی در رئال مادرید در تابستان سال 2015 از منچستریونایتد جدا و به بایرلورکوزن پیوست، با اشاره به اینکه در رئال مادرید و منچستریونایتد در حق وی کم‌لطفی شده است، گفت: اگر در منچستریونایتد و رئال مادرید فرصت بازی کردن در 20 بازی متوالی را پیدا می‌کردم، تبدیل به یک ستاره می‌شدم.

مهاجم مکزیکی بایرلورکوزن که در فصل اخیر 26 گل برای این تیم آلمانی به‌ثمر رساند، تصریح کرد: آماری که من از خودم برجای گذاشتم، موجود است. من در 80 بازی برای منچستریونایتد 65 گل زدم، در حالی که در 12 بازی که فرصت قرار گرفتن در ترکیب رئال مادرید را پیدا کردم، 9 گل به‌ثمر رساندم. تنها فرقی که در این میان وجود دارد، این است که بایرلورکوزن فرصت کافی برای بازی کردن به من داد.

چیچاریتو که تابستان گذشته در ازای 12 میلیون یورو از جمع شیاطین سرخ جدا و به لورکوزن پیوست، تا سال 2018 با این تیم قرارداد دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *