سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / اشکان دژاگه: مقدونیه تاکتیکی و خشن بازی می کند

اشکان دژاگه: مقدونیه تاکتیکی و خشن بازی می کند

اشکان دژاگه: مقدونیه تاکتیکی و خشن بازی می کند

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید دو بازی پیش رو آخرین فرصت برای جا افتادن تیم تا قبل از شروع انتخابی جام جهانی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، اشکان دژاگه درباره وضعیت تیم ملی پیش از دیدار برابر مقدونیه اظهار کرد: شکر خدا تا اینجای اردو تمرینات خوبی را انجام داده ایم و بازیکنان تلاش می کنند که دستورات کادر فنی را اجرا کنند. در مجموع تلاش شده با توجه به شرایط موجود تمرین آماده سازی مناسبی را پشت سر بگذاریم و خودمان را آماده حضور در انتخابی جام جهانی کنیم.

وی درباره دیدار فردای تیم ملی برابر مقدونیه گفت: بازی سختی خواهد بود چرا که این تیم خیلی تاکتیکی و خشن بازی می کند. این تیم مهاجمی به نام پاندف دارد که در اروپا جزو بهترین مهاجمان است. بنابراین به هیچ عنوان کار آسانی نخواهیم داشت اما اگر تا قبل از بازی همین طور ادامه بدهیم بازی خوبی برابر مقدونیه خواهیم داشت.
دژاگه همچنین درباره دیدار برابر قرقیزستان گفت: شناخت چندانی از قرقیزستان ندارم اما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. در فوتبال امروز دنیا تیم کوچک وجود ندارد. هر تیمی می تواند بدود، بجنگد و ببرد. با این حال بازی اول ما برابر مقدونیه است و خیلی اهمیت دارد که در این دو بازی تیم ما جا بیفتد چرا که زمانی تا بازی با قطر باقی نمانده است.

دژاگه با اشاره به اولین حریف ایران در انتخابی جام جهانی گفت: من به خوبی با فوتبال قطر آشنا شده ام. می دانم که آنها می خواهند قبل از میزبانی شان در ٢٠٢٢ در جام جهانی حضور داشته باشند و به همین خاطر کم نمی گذارند. این نشان می دهد که به هیچ عنوان کار راحتی نداریم. قطریها برای آماده سازی تیمشان برنامه لیگ در فصل جدید را بر اساس برنامه تیم ملی شان تنظیم کرده اند و در این دو، سه سال خیلی پیشرفت کرده اند و نسبت به تیمشان در انتخابی جام جهانی قبلی و جام ملتهای استرالیا پیشرفت زیادی داشته اند. ما هم اگر می خواهیم به جام جهانی برویم باید حمایت کامل یک ملت را پشت سرمان داشته باشیم تا با خیالی راحت پا به مسابقات بگذاریم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *