خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران
Copa-America 2016

برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران

برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران

سایت تیفوسی : برنامه کامل رقابت های کوپا امریکا 2016 به شرح زیر است :

گروه اول
ایالات متحده آمریکا
کلمبیا
کاستاریکا
پاراگوئه
برنامه بازی های گروه اول
آمریکاvsکلمبیا3 ژوئن( 15 خرداد)6:00ورزشگاه لویز/ سانتا کلارا
کاستاریکاvsپاراگوئه4 ژوئن( 16 خرداد)1:30ورزشگاه کمپینگ ورد/ اورلاندو
آمریکا vsکاستاریکا7 ژوئن(19 خرداد)4:30ورزشگاه سولدر فیلد/ شیکاگو
کلمبیاvsپاراگوئه7 ژوئن( 19 خرداد)7:30ورزشگاه رز باول/پاسادنا
آمریکاvsپاراگوئه11ژوئن(23 خرداد)3:30ورزشگاه لینکولن فیلد/فیلادلفیا
کاستاریکا vsکلمبیا11 ژوئن(23 خرداد)5:30ورزشگاه NRG/ هیوستون
گروه دوم
برزیل
اکوادور
هاییتی
پرو
برنامه بازی های گروه دوم
هاییتی vsپرو4 ژوئن( 16 خرداد)4:00سنچوری لینک/سیاتل
برزیل vsاکوادور4 ژوئن( 16 خرداد)6:30رز باول/پاسادنا
هاییتیvsبرزیل8 ژوئن( 20 خرداد)4:00کمپینگ ورد/اورلاندو
اکوادورvsپرو8 ژوئن( 20 خرداد)6:30یونیورسیتی/گلندیل
هاییتی vsاکوادور12 ژوئن( 24 خرداد)3:00مت لایف / رادرفورد شرقی
برزیلvsپرو12 ژوئن( 24 خرداد)5:00ورزشگاه ژیلت/ فاکسبورو
گروه سوم
مکزیک
اروگوئه
جامائیکا
ونزوئلا
بازی های گروه سوم
جامائیکاvsونزوئلا5 ژوئن( 17 خرداد)1:30سولدر فیلد/شیکاگو
اروگوئهvsمکزیک5 ژوئن( 17خرداد)4:30یونورسیتی/گلندیل
اروگوئه vsونزوئلا9 ژوئن( 21 خرداد)4:00لینکولن فیلد/فیلادلفیا
مکزیکvsجامائیکا9 ژوئن( 21 خرداد)6:30رز باول/ پاسادنا
ونزوئلا vsمکزیک13 ژوئن( 25 خرداد)4:30ورزشگاه NRG/هیوستون
اروگوئه vsجامائیکا13 ژوئن(25 خرداد)6:30ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
گروه چهارم
آرژانتین
شیلی
پاناما
بولیوی
بازی های گروه چهارم
پاناماvsبولیوی6 ژوئن( 18 خرداد)3:30کمپینگ ورد/اورلاندو
آرژانتینvsشیلی6 ژوئن( 18 خرداد)6:30ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
شیلی vsبولیوی10 ژوئن( 22 خرداد)3:30ورزشگاه ژیلت/فاکسبورو
آرژانتینvsپاناما10 ژوئن( 22 خرداد)6:00سولدر فیلد/شیکاگو
پاناماvsشیلی14 ژوئن( 26 خرداد)4:30لینکل فیلد/فیلادلفیا
آرژانتینvsبولیوی14 ژوئن( 26 خرداد)6:30سنچوری لینک/سیاتل
بازی های مرحله یک چهارم نهایی
تیم اول گروه یکvsتیم دوم گروه دوم16 ژوئن( 28 خرداد)6:00سنچوری فیلد/سیاتل
تیم دوم گروه اول vsتیم اول گروه دوم17 ژوئن( 29 خرداد)4:30مت لایف/رادرفورد شرقی
تیم اول گروه چهارمvsتیم دوم گروه سوم18 ژوئن( 30خرداد)3:30ورزشگاه ژیلت/فاکسبورو
تیم دوم گروه چهارم vsتیم اول گروه سوم19 ژوئن( 31 خرداد)6:30ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
بازی های مرحله نیمه نهایی
برنده بازی اول یک چهارم نهایی vsبرنده بازی سوم یک چهارم نهایی21 ژوئن( 2 تیر)5:30ورزشگاه NRG/هیوستون
برنده بازی دوم یک چهارم نهاییvsبرنده بازی چهارم یک چهارم نهایی22 ژوئن( 3 تیر)4:30سولدر فیلد/ شیکاگو
بازی رده بندی
ساعتتاریخورزشگاه/شهر
6:3025 ژوئن( 6 تیر)یونورسیتی/گلندیل
بازی فینال
ساعتتاریخورزشگاه/شهر
4:3026 ژوئن( 7 تیر)مت لایف/ رادرفورد شرقی

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *