سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران

برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران

برنامه کامل بازی های کوپا آمریکا 2016 و ساعت پخش به وقت تهران

سایت تیفوسی : برنامه کامل رقابت های کوپا امریکا 2016 به شرح زیر است :

گروه اول
ایالات متحده آمریکا
کلمبیا
کاستاریکا
پاراگوئه
برنامه بازی های گروه اول
آمریکا vs کلمبیا 3 ژوئن( 15 خرداد) 6:00 ورزشگاه لویز/ سانتا کلارا
کاستاریکا vs پاراگوئه 4 ژوئن( 16 خرداد) 1:30 ورزشگاه کمپینگ ورد/ اورلاندو
آمریکا vs کاستاریکا 7 ژوئن(19 خرداد) 4:30 ورزشگاه سولدر فیلد/ شیکاگو
کلمبیا vs پاراگوئه 7 ژوئن( 19 خرداد) 7:30 ورزشگاه رز باول/پاسادنا
آمریکا vs پاراگوئه 11ژوئن(23 خرداد) 3:30 ورزشگاه لینکولن فیلد/فیلادلفیا
کاستاریکا vs کلمبیا 11 ژوئن(23 خرداد) 5:30 ورزشگاه NRG/ هیوستون
گروه دوم
برزیل
اکوادور
هاییتی
پرو
برنامه بازی های گروه دوم
هاییتی vs پرو 4 ژوئن( 16 خرداد) 4:00 سنچوری لینک/سیاتل
برزیل vs اکوادور 4 ژوئن( 16 خرداد) 6:30 رز باول/پاسادنا
هاییتی vs برزیل 8 ژوئن( 20 خرداد) 4:00 کمپینگ ورد/اورلاندو
اکوادور vs پرو 8 ژوئن( 20 خرداد) 6:30 یونیورسیتی/گلندیل
هاییتی vs اکوادور 12 ژوئن( 24 خرداد) 3:00 مت لایف / رادرفورد شرقی
برزیل vs پرو 12 ژوئن( 24 خرداد) 5:00 ورزشگاه ژیلت/ فاکسبورو
گروه سوم
مکزیک
اروگوئه
جامائیکا
ونزوئلا
بازی های گروه سوم
جامائیکا vs ونزوئلا 5 ژوئن( 17 خرداد) 1:30 سولدر فیلد/شیکاگو
اروگوئه vs مکزیک 5 ژوئن( 17خرداد) 4:30 یونورسیتی/گلندیل
اروگوئه vs ونزوئلا 9 ژوئن( 21 خرداد) 4:00 لینکولن فیلد/فیلادلفیا
مکزیک vs جامائیکا 9 ژوئن( 21 خرداد) 6:30 رز باول/ پاسادنا
ونزوئلا vs مکزیک 13 ژوئن( 25 خرداد) 4:30 ورزشگاه NRG/هیوستون
اروگوئه vs جامائیکا 13 ژوئن(25 خرداد) 6:30 ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
گروه چهارم
آرژانتین
شیلی
پاناما
بولیوی
بازی های گروه چهارم
پاناما vs بولیوی 6 ژوئن( 18 خرداد) 3:30 کمپینگ ورد/اورلاندو
آرژانتین vs شیلی 6 ژوئن( 18 خرداد) 6:30 ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
شیلی vs بولیوی 10 ژوئن( 22 خرداد) 3:30 ورزشگاه ژیلت/فاکسبورو
آرژانتین vs پاناما 10 ژوئن( 22 خرداد) 6:00 سولدر فیلد/شیکاگو
پاناما vs شیلی 14 ژوئن( 26 خرداد) 4:30 لینکل فیلد/فیلادلفیا
آرژانتین vs بولیوی 14 ژوئن( 26 خرداد) 6:30 سنچوری لینک/سیاتل
بازی های مرحله یک چهارم نهایی
تیم اول گروه یک vs تیم دوم گروه دوم 16 ژوئن( 28 خرداد) 6:00 سنچوری فیلد/سیاتل
تیم دوم گروه اول vs تیم اول گروه دوم 17 ژوئن( 29 خرداد) 4:30 مت لایف/رادرفورد شرقی
تیم اول گروه چهارم vs تیم دوم گروه سوم 18 ژوئن( 30خرداد) 3:30 ورزشگاه ژیلت/فاکسبورو
تیم دوم گروه چهارم vs تیم اول گروه سوم 19 ژوئن( 31 خرداد) 6:30 ورزشگاه لویز/سانتا کلارا
بازی های مرحله نیمه نهایی
برنده بازی اول یک چهارم نهایی vs برنده بازی سوم یک چهارم نهایی 21 ژوئن( 2 تیر) 5:30 ورزشگاه NRG/هیوستون
برنده بازی دوم یک چهارم نهایی vs برنده بازی چهارم یک چهارم نهایی 22 ژوئن( 3 تیر) 4:30 سولدر فیلد/ شیکاگو
بازی رده بندی
ساعت تاریخ ورزشگاه/شهر
6:30 25 ژوئن( 6 تیر) یونورسیتی/گلندیل
بازی فینال
ساعت تاریخ ورزشگاه/شهر
4:30 26 ژوئن( 7 تیر) مت لایف/ رادرفورد شرقی

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران