خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / جیمی واردی در تست پزشکی ارسنال
vardi

جیمی واردی در تست پزشکی ارسنال

جیمی واردی در تست پزشکی ارسنال

مهاجم انگلیسی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر تا پیوستن به آرسنال فاصله زیادی ندارد و در صورت پذیرفته شدن در آزمون پزشکی آنها، به شاگردان آرسن ونگر ملحق خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت ESPN، جیمی واردی، برترین گلزنی فصل گذشته تیم فوتبال لسترسیتی که سهم به‌سزایی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر انگلیس داشت، بیش از پیش به پیوستن به توپچی‌ها لندن نزدیک شده است و در آستانه انجام تست پزشکی باشگاه آرسنال قرار دارد.

در چند روز اخیر اخبار فراوانی درباره نهایی شدن تصمیم آرسنالی‌ها برای پرداخت کل غرامت فسخ قرارداد واردی با لسترسیتی که 22 میلیون پوند است، منتشر شده و حالا ESPN‌ ادعا کرده است که تست پزشکی آرسنال آخرین مرحله در پیوستن واردی 29 ساله به شاگردان آرسن ونگر است و به این ترتیب تقریباً می‌توان او را یک آرسنالی دانست.

آرسنالی‌ها نه تنها حاضرند غرامت فسخ قرارداد واردی با لسترسیتی را بپردازند بلکه می‌خواهند یکسری پاداش‌ها و مزایای وسوسه‌کننده دیگر هم برای خود او در نظر بگیرند تا برای ترک قهرمان لیگ برتر انگلیس ترغیبش کنند. لسترسیتی نسبت به فروش واردی بی‌میل است، اما بعید به‌نظر می‌رسد که قدرت این تیم برای نگه داشتن مهاجم لسترسیتی در جمع روباه‌ها آنقدر باشد که مانع رفتن این بازیکن ملی‌پوش به لندن شود.

در صورت انتقال واردی به آرسنال، او دومین بازیکن جدید این تیم پس از گرانیت شاکایی است که با قراردادی 30 میلیون پوندی از بورسیا مونشن‌گلادباخ به توپچی‌ها پیوست.

واردی فصل گذشته برای لسترسیتی 24 گل زد و از سوی اتحادیه خبرنگاران حوزه فوتبال رسانه‌های انگلیس و نیز سازمان لیگ برتر انگلیس به‌عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *