پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16843 16 خرداد 1395 ساعت [ 11:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

غفوری: دلم به من گفت برو استقلال

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که به همراه خسرو حیدری در جناح راست استقلال عملکرد خوبی داشته باشند.

غفوری: دلم به من گفت برو استقلال

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که به همراه خسرو حیدری در جناح راست استقلال عملکرد خوبی داشته باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، وریا غفوری پس از امضای قرارداد با استقلال گفت: از پیوستن به این تیم بسیار خوشحال هستم چون استقلال تیم بزرگی است. سال‌های گذشته هم می‌توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یکسری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد.

وی افزود: از تیم‌های مختلفی پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبت‌ها کلیشه‌ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم و حالا از این موضوع بسیار خوشحال هستم.

مدافع – هافبک استقلال ضمن تمجید از توانایی‌های علیرضا منصوریان خاطرنشان کرد: در پاس همدان سابقه همکاری با منصوریان را دارم. در پاس رابطه خوبی با او داشتم که تا الان نیز این رابطه حفظ شده است. منصوریان مربی بزرگ و اکنون بسیار با تجربه‌تر شده است که کارنامه او نیز این موضوع را گواهی می‌دهد. امیدوارم تجربه و توانایی‌های ایشان به موفقیت و پیشرفت من و استقلال کمک کند.

غفوری با تاثیرگذار بودن هواداران استقلال در انتخاب او گفت: هواداران استقلال میلیونی هستند که موفقیت و ناکامی ما بر روی افراد زیادی تاثیر می‌گذارد که این موضوع باعث می‌شود مسئولیت بازیکنان بالا برود. استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران پرشماری که دارد مانند تیم ملی هستند و هیچ بازیکنی اجازه ندارد حتی یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهد. بازیکنان چنین تیم‌هایی باید با تمام توان خود برای موفقیت تیم خود تلاش کنند و من هم می‌خواهم با تلاش زیاد دل هواداران استقلال را به دست بیاورم.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان بزرگی در جناح راست برای استقلال به میدان رفته‌اند، گفت: از قدیم بازیکنانی مانند جواد زرینچه، مجید نامجومطلق و محمد نوازی برای استقلال نمایش‌های خوبی داشته‌اند و من هم امیدوارم حالا که در استقلال هستم، بتوانم با خسرو حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم. هدف من از استقلالی شدن خوشحالی هواداران با ارائه بازی‌های خوب است و امیدوارم بتوانم با درخشش در استقلال در جام جهانی روسیه حضور داشته باشم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت