خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / افشارزاده: در استقلال می‌مانم و با وحید امیری در حال مذاکره هستیم

افشارزاده: در استقلال می‌مانم و با وحید امیری در حال مذاکره هستیم

افشارزاده: در استقلال می‌مانم و با وحید امیری در حال مذاکره هستیم

سرپرست باشگاه استقلال به هواداران گفت که در این باشگاه خواهد ماند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بهرام افشارزاده که در بین هواداران معترض استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان حضور یافته بود، در پاسخ سوال آنها که آیا در استقلال می‌ماند یا خیر، گفت: حتماً در استقلال می‌مانم و جایی نمی‌روم.

با این حال باید دید آیا افشارزاده در استقلال می‌ماند یا اینکه قنبرزاده به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب می‌شود.

با توجه به حضور هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان و اعتراض آنها به وزیر ورزش، بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال میان معترضان آمد. هواداران استقلال به افشارزاده گفتند که چرا وزیر ورزش مانع ادامه فعالیت استقلال در نقل و انتقالات شده و اجازه نمی‌دهد او بازیکنان مد نظر علیرضا منصوریان را جذب کند؟

سرپرست باشگاه استقلال پس از شنیدن صدای اعتراض هواداران، از آنها خواست آرامش‌ خود را حفظ کرده و بدانند که مسئولان باشگاه روال کار را دنبال خواهند کرد. افشارزاده به هواداران معترض اطمینان خاطر داد که بازیکنان مدنظر منصوریان جذب خواهند شد.

وی افزود: از شما خواهش می‌کنم به وزیر ورزش توهین نکنید، چرا که توهین به وزیر، توهین به بنده است. مطمئن باشید که ما کارمان را انجام می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم مشکلات مانع کارمان شود. همین الان با وحید امیری در تماس بودیم و می‌خواهیم او را جذب کنیم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *