خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین تیم ملی ؛شاگردان کی‌روش آماده مصاف با قرقیزستان

گزارش تمرین تیم ملی ؛شاگردان کی‌روش آماده مصاف با قرقیزستان

گزارش تمرین تیم ملی ؛شاگردان کی‌روش آماده مصاف با قرقیزستان

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از مصاف دوستانه مقابل قرقیزستان برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار تدارکاتی مقابل قرقیزستان از ساعت 17 امروز (دوشنبه) در زمین اصلی ورزشگاه آزادی با حضور تمامی 23 بازیکن دعوت شده به اردو برگزار شد.

* حراست ورزشگاه آزادی تا پیش از ورود اتوبوس تیم ملی، اهالی رسانه‌ها را به داخل ورزشگاه راه نداد و این در حالی بود که هر فرد دیگری به جز رسانه‌ها اجازه ورودپیدا می‌کرند. همین موضوع لحظاتی مقابل ورزشگاه آزادی تنش ایجاد کرده بود.

* اتوبوس تیم ملی ساعت 16:55 دقیقه وارد ورزشگاه آزادی شد و بازیکنان پس از حضور در رختکن وارد زمین شدند. علیرضا حقیقی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی شاگرد اول تمرین امروز بود و به عنوان اولین بازیکن وارد زمین شد تا تمریناتش را پیش از آغاز تمرینات گروهی به صورت انفرادی انجام دهد.

* افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی که به علت کمردرد شدید مدتی غایب بود و حتی ملی‌پوشان را در سفر به مقدونیه همراهی نکرد، امروز در تمرین حاضر شد اما به دلیل کمردرد فقط روی نیمکت نشست.

* اوسیانوکروز دستیار کارلوس کی‌روش که برای تماشای دیدار چین مقابل ترینیدادوتوباکو به چین سفر کرده است در تمرین غایب بود.

* پس از ورود تمام بازیکنان به زمین کارلوس کی‌روش لحظاتی برای بازیکنان صحبت کرد و سپس تمرینات زیر نظر میکو بدنساز تیم ملی آغاز شد که دروازه‌بانان تیم ملی هم به صورت اختصاصی زیر نظر دن گاسپار تمرینات خود را دنبال کردند.

* علیرضا منصوریان سرمربی استقلال میهمان ویژه تمرین امروز بود که به محض ورود به ورزشگاه آزادی مورد استقبال افشین پیروانی و کارلوس کی‌روش قرار گرفت. منصوریان حدود 3 دقیقه به صورت اختصاصی با کی‌روش به صحبت پرداخت و پس از آن بازیکنان تیم ملی که برای نوشیدن آب و رفع خستگی به کنار زمین آمدن با منصوریان خوش‌و بش کردند.

* پاسکاری 2 به 2 و دویدن‌های نرم بخش آغازین تمرین بود تا بازیکنان بدن‌های خود را گرم کنند، سپس بازیکنان به دو تیم 10 نفر تقسیم شدند که با کاورهای مشکی و نارنجی در 6 دروازه به فوتبال گل کوچک پرداختند.

* پس از پایان بخش اول تمرین تاکتیکی ارسال از جناحین توسط هافبک‌ها و دفع توپ توسط یک مدافع و یک دروازه‌بان بخش بعدی تمرین بود که دروازه‌بان‌ها به صورت نوبتی درون دروازه قرار می‌گرفتند.

* فوتبال تحت فشار درون تیمی همراه با دروازه‌بان‌ها بخش بعدی تمرین شاگردان کی‌روش بود که علیرضا بیراوند از ترکیب خارج شد و با توجه به این که هنگام تمرینات نتوانسته بود با منصوریان خوش‌و بش کند به سمت سرمربی پیشین خود رفت. خوش‌و بش دروازه‌بان حال حاضر پرسپولیس با سرمربی استقلال بسیار دیدنی بود و شوخی‌های منصوریان با بیرانوند به سوژه عکاسان تبدیل شده بود.

* در جریان فوتبال درون تیمی، کی‌روش چند بار خیلی جدی و حتی در یک مورد با عصبانیت به بازیکنان تذکر داد و نکاتی را یادآور شد. در نهایت هم بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند و با شوت به دروازه بدن‌های‌شان را سرد کردند.

* به گزارش تسنیم، دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل قرقیزستان ساعت 21 فردا شب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *