پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16945 17 خرداد 1395 ساعت [ 23:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: اولدترافورد خانه من است

با اینکه هنوز یک ماه از پیوستن آقای خاص به شیاطین سرخ نمی‌گذرد، او از ورزشگاه تیم جدیدش به عنوان خانه خود یاد کرد.

مورینیو: اولدترافورد خانه من است

با اینکه هنوز یک ماه از پیوستن آقای خاص به شیاطین سرخ نمی‌گذرد، او از ورزشگاه تیم جدیدش به عنوان خانه خود یاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه اولدترافورد یک بازی خیریه میان پیشکسوتان تیم ملی انگلیس و ستاره‌های پیشین دنیای فوتبال برگزار شد. این بازی یک میهمان ویژه‌ داشت. میهمان ویژه این بازی کسی نبود جز ژوزه مورینیو که کمتر از یک ماه دیگر کارش را در اولدترافورد آغاز می‌کند.

او که ماه گذشته جانشین لوئیز فن‌خال در منچستریونایتد شد، در حاشیه بازی خیریه‌ای که در خانه شیاطین سرخ برگزار شد، گفت‌و‌گوی کوتاهی با خبرنگاران داشت و گفت: متأسفم که امشب نقشی بیشتر از یک تماشاگر نداشتم و متأسفم که این هفته نتوانستم از تمرین کردن در کنار پسران انگلیس لذت ببرم. با این حال من واقعاً خوشحالم. خوشحالم که بخشی از این برنامه هستم و از سکوها‌ بازی را تماشا کردم. حضور در اینجا، در خانه‌ام اولدترافورد و تجربه چنین روز به یادماندنی، لذتبخش است.

قرار بود ژوزه مورینیو در نقش سرمربی تیم پیشکسوت تیم ملی انگلیس جهان ایفای نقش کند اما او این مسئولیت را به سم آلاردایس، سرمربی ساندرلند سپرد. در طرف مقابل هم کلودیو رانیری، هدایت تیم پیشکسوتان منتخب جهان را برعهده داشت.

اولین حضور علنی مورینیو در اولدترافورد پس از انتخابش به‌عنوان سرمربی منچستریونایتد برای او تجربه شیرینی بود، چرا که هواداران منچستریونایتد با سر دادن شعارها و نمایش پلاکاردهایی از ورود او به خانه شیاطین سرخ استقبال کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت