خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / مارتینو: پیروزی برابر شیلی حق‌مان بود
martino

مارتینو: پیروزی برابر شیلی حق‌مان بود

مارتینو: پیروزی برابر شیلی حق‌مان بود

سرمربی تیم ملی آرژانتین از عملکرد شاگردانش برابر شیلی در دور نخست بازی‌های مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا تمجید و آن را نمایشی متفاوت از بازی‌های قبلی دو تیم دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین بازی تیم ملی آرژانتین در جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا) سال 2016 بازی سختی بود، چرا که این تیم باید برابر شیلی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها به میدان می‌رفت. با این حال شاگردان خراردو مارتینو بدون حضور کاپیتان و تأثیرگذارترین بازیکن‌شان، لیونل مسی و به لطف گل‌های آنخل دی‌ماریا و اور بانگا موفق شدند حریف را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند و انتقام شکست فینال فصل گذشته را از شیلی بگیرند.

خراردو مارتینو، سرمربی آلبی‌سلسته پس از این بازی که تیمش در آن کاملاً مسلط نشان داد، به خبرنگاران گفت: برای شروع پیروزی بسیار خوبی کسب کردیم. این بازی را ما به شیوه‌ای کاملاً متفاوت از بازی‌های دیگرمان برابر شیلی اداره کردیم. من تمام 90 دقیقه بازی تیمم را دوست داشتم و به جز چند صحنه که به اندازه کافی نتوانستیم حریف را تحت‌ِفشار قرار دهیم، بازی‌مان مشکل دیگری نداشت. پس از گل دوم هم بازی خوبی ارائه کردیم و به پیروزی که حق‌مان بود، رسیدیم.

مارتینو در ادامه درباره بازیکنانی که در ترکیب اصلی تیم ملی آرژانتین به میدان رفتند و نیمکت‌نشینی بازیکنانی مانند لوکاس بیلیا، خاویر پاستوره و اسکیل لاوتزی تأکید کرد: از ترکیبی که انتخاب کردیم پشیمان نیستیم. 23 نفری که ما با خودمان به اینجا آورده‌ایم کسانی هستند که انتظار داریم بتوانند به خواسته‌های ما پاسخ دهند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *