پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16967 18 خرداد 1395 ساعت [ 16:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دی‌ماریا: گلم را به روح مادربزرگم تقدیم می‌کنم

هافبک نفوذی آلبی‌سلسته گلی که به شیلی زد را تقدیم به روح مادربرزگ تازه درگذشته‌اش کرد.

دی‌ماریا: گلم را به روح مادربزرگم تقدیم می‌کنم

هافبک نفوذی آلبی‌سلسته گلی که به شیلی زد را تقدیم به روح مادربرزگ تازه درگذشته‌اش کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال آرژانتین، بامداد امروز (سه‌شنبه) در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا با نتیجه 2 بر یک شیلی را شکست داد تا نخستین گام را  در این رقابت‌ها محکم برداشته باشد. در این بازی، آنخل دی‌ماریا در دقیقه 51 و اِور بانگا در دقیقه 59 برای آلبی‌سلسته گلزنی کردند و خوسه فوئنسالیدا تنها گل شیلی را در دقیقه 90 به‌ثمر رساند.

دی‌ماریا که درست پیش از این بازی خبر درگذشت مادربزرگش را دریافت کرد، بعد از گلزنی، پیراهنی را بالا سرش برد که روی آن نوشته بود:‌ «مادربزرگ، دلم برایت خیلی تنگ می‌شود».

وی پس از این بازی در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، گفت: خیلی خوشحالم که در این بازی گلزنی کردم. این گل را به روح مادربزرگم و البته خانواده‌ام، تقدیم می‌کنم که لحظات سختی را سپری می‌کنند. صبح روز بازی وقتی خبر درگذشت مادربزرگم را شنیدم، می‌دانستم که در این بازی گلزنی خواهم کرد و همین اتفاق هم افتاد. حالا این گل را به مادربزرگم تقدیم می‌کنم.

هافبک تیم ملی آرژانتین همچنین تصریح کرد: خراردو مارتینو فکر کرد که من بازی نخواهم کرد، اما اگر بازی نمی‌کردم، مادربزرگم از دستم ناراحت می‌شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت