خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / ایگواین در راه لیورپول
Higuain-Napoli

ایگواین در راه لیورپول

ایگواین در راه لیورپول

براساس گزارش‌های منتشر شده باشگاه لیورپول تا جذب مهاجم آرژانتینی ناپولی فاصله چندانی ندارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اینکه تصویری از یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول منتشر شد که بازی دو تیم آرژانتین و شیلی در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا را از نزدیک و از روی سکوها تماشا می‌کرد، شایعه شد که این مربی آلمانی به‌دنبال جذب یکی از بازیکنان این دو تیم است. در کنار کلوپ، نیکلاس ایگواین، برادر و مدیربرنامه‌های مهاجم آلبی‌سلسته هم دیده شد و همین مسئله به شایعه پیوستن ایگواین به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید دامن زد.

پس از درخشش ایگواین با ناپولی در فصل اخیر، حضور این بازیکن را به تیم‌های بزرگ اروپایی نسبت داده‌اند، بازیکنی که رقم فسخ قراردادش 94 میلیون پوند است.

شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورت» خبر داد که باشگاه ناپولی قصد فروش مهاجم آرژانتینی خود به لیورپول را دارد و این اتفاق در آینده‌ای نزدیک خواهد افتاد. ظاهراً باشگاه لیورپول مشکلی از بابت پرداخت رقم فسخ قرارداد ایگواین ندارد و برای عملی شدن این انتقال حاضر است تمامی رقم موردنظر را به این باشگاه ایتالیایی بپردازد.

مهاجم پیشین رئال مادرید که در سه فصل گذشته عضو ناپولی بوده، در فصل اخیر در 42 بازی از رقابت‌های مختلف 38 گل برای آبی‌های شهر ناپل به‌ثمر رسانده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *