خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ابراهیموویچ: خدمتی که من به فرانسه کرده‌ام، فرانسوا اولان به این کشور نکرده است!

ابراهیموویچ: خدمتی که من به فرانسه کرده‌ام، فرانسوا اولان به این کشور نکرده است!

ابراهیموویچ: خدمتی که من به فرانسه کرده‌ام، فرانسوا اولان به این کشور نکرده است!

ستاره سوئدی پیشین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید ارزش کارهایی که او در دوران حضورش در پارک دو پرنس برای فرانسوی‌ها کرده از کارهایی که رئیس جمهور فرانسه برای این کشور انجام داده بیشتر است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ یکی دیگر از اظهارنظرهای جالب و جنجالی خود را انجام داد و این بار در مصاحبه با نشریه لوموند جملات جالبی را بیان کرد.

ایبرا که این روزها مشغول آماده کردن خود برای شرکت در یورو 2016 به همراه سوئد است، ادعا کرد کارهایی که در دوران حضورش در فرانسه کرده از کارهایی که رئیس جمهور این کشور، فرانسوا اولان انجام داده بیشتر است.

وی در پاسخ به این سؤال که چقدر درآمد دارد و اینکه آیا پولدار بودن دلیل راضی بودن او از وضعیتش است، پاسخ داد: خب، پس باید درباره پول صحبت کنیم! من فکر می‌کنم که پول کارها را آسان‌تر می‌کند، اما داشتن پول الزاماً شما را شاد نمی‌کند.

مهاجم پیشین PSG‌ در پاسخ به این سؤال خبرنگار نشریه لوموند که پرسید آیا صحت دارد حقوق او در سال 2015 ، 20 میلیون یورو بوده است، گفت: فقط 20 میلیون؟ این رقمی بود که من در شش ماه اول می‌گرفتم. نمی‌دانم که آیا حقوقم زیاد بوده است یا نه. من فکر می‌کنم که یکسری بازیکنان هستند که نباید در بازار قرار داده شوند، اما این بازار است که قیمت‌ها را تعیین می‌کند نه اشتیاق برای فوتبال بازی کردن یا رسانه‌ها. اگر هم حقوقم به‌نظر شما زیاد است، مشکل من نیست. چیزی که برایم اهمیت دارد، چیزی است که بازار می‌گوید و بازار هم می‌گوید این قیمت من است. اگر یک بازیکن دیگر کمتر از این حقوق می‌گیرد به‌خاطر این است که من 10 برابر از او بهترم! چطور می‌شود این اختلاف را جبران کرد؟ با گرفتن حقوقی 10 برابری.

زمانی که خبرنگار لوموند از ایبرا پرسید آیا حقوق‌های پرداختی به فوتبالیست‌ها در دنیای مدرن فوتبال در شرایط بحران اقتصادی، عقلانی است، او عنوان کرد: آیا شما می‌دانید که من چقدر مالیات می‌دهم؟

خبرنگار لوموند در جواب ایبرا گفت که قانون مالیات 75 درصد افراد پردرآمد از ماه ژانویه سال 2015 اجرایی نشده است، اما کاپیتان سوئد بلافاصله به او پاسخ داد: عالی است. آیا از چیزی که می‌گویی مطمئنی؟ چون من می‌توانم اطمینان خاطر بدهم که خودم مالیات‌هایم را می‌دهم و می‌دانم که چقدر مالیات داده‌ام. من به این کشور (فرانسه) کمک‌های فراوانی کرده‌ام. فرانسوا اولان چه رئیس جمهوری است؟ من بیشتر از او به فرانسه خدمت کرده‌ام.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *