پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17058 19 خرداد 1395 ساعت [ 20:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اریک بایلی اولین خرید مورینیو در منچستریونایتد

آقای خاص اولین خرید خود در منچستریونایتد را از تیم ویارئال اسپانیا انجام داد.

اریک بایلی اولین خرید مورینیو در منچستریونایتد

آقای خاص اولین خرید خود در منچستریونایتد را از تیم ویارئال اسپانیا انجام داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که اریک بایلی، مدافع ویارئال را با قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای دو سال دیگر به خدمت گرفته است. گفته می‌شود قرارداد این بازیکن ساحل‌عاجی 30 میلیون پوند است.

بایلی پس از پیوستن به پرافتخارترین تیم انگلیس گفت: رویایم برای پیوستن به منچستریونایتد تحقق یافت. همیشه می‌خواستم تا در بالاترین سطح فوتبال بازی کنم. می‌خواهم پیشرفت کنم و بهترین بشوم و اعتقاد دارم که کار با مورینیو به من کمک خواهد کرد تا به طور مناسب و در باشگاه درستی پیشرفت کنم. بی‌صبرانه منتظرم تا هم‌تیمی‌های جدیدم را ببینم و فصل جدیدی از دوران حرفه‌ای‌ام را آغاز کنم.

ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ هم در خصوص اولین خرید خود اظهار داشت: اریک مدافع میانی جوانی است که استعداد ذاتی بالایی دارد. او پیشرفت خوبی داشته و پنانسیل این را دارد که تبدیل به یکی از بهترین مدافعان جهان شود. ما هم بی‌صبرانه منتظر کار با بایلی هستیم و اینکه به او کمک کنیم تا پتانسیل‌های خود را به بالفعل تبدیل کند. اریک حالا در باشگاه درستی برای ادامه پیشرفتش است.

بایلی که در ماه ژانویه 2015 از اسپانیول به ویارئال ملحق شد، در فصل گذشته 25 بازی لالیگایی تأثیرگذار انجام داد. او تاکنون 14 بازی ملی با پیراهن ساحل‌عاج انجام داده و با این تیم قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا 2015 را تجربه کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت