خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / دشان: هیچ چیز قبل از بازی با رومانی نباید ذهن‌مان را به خود مشغول کند

دشان: هیچ چیز قبل از بازی با رومانی نباید ذهن‌مان را به خود مشغول کند

دشان: هیچ چیز قبل از بازی با رومانی نباید ذهن‌مان را به خود مشغول کند

سرمربی فرانسه می‌گوید بازیکنانش تنها باید روی بازی با رومانی تمرکز کنند و به حواشی توجهی نداشته باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان که شاگردانش از ساعت 23:30 امشب (جمعه) در بازی افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا موسوم به یورو به مصاف رومانی می‌روند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: اصلاً به قهرمانی فرانسه در جام جهانی 1998 توجهی ندارم، چون آن قهرمانی برای خیلی وقت پیش است. من دیگر آن پیراهن را بر تن ندارم و حالا نقشی متفاوت در تیم ملی فوتبال فرانسه دارم.

وی افزود: هر بازیکنی چنین مسابقاتی را در شکل‌ و شمایل متفاوتی تجربه می‌کند. تنها چیزی که خیلی مهم است، این است که خیلی زود روی این مسابقات تمرکز نشود و تنها قبل از شروع بازی‌ها روی آن متمرکز شویم. هیچ چیز قبل از بازی با رومانی نباید ذهن ما را به خود مشغول کند و باید برای این بازی هیجان داشته باشیم، چون هنوز به چیزی نرسیده‌ایم. ما نباید کوه را از روی یک تپه کوچک نگاه کنیم. ما باید از این تبلیغاتی که به سود ما می‌شود فاصله بگیریم و نباید بگذاریم که این مسئله روی آماده‌سازی ما تأثیرگذار باشد. ما دو سال می‌شود که خودمان را برای روز جمعه 10 ژوئن 2016 (21 خرداد 95) آماده می‌کنیم.

بازیکن سابق خروس‌ها در ادامه عنوان کرد: تیم ملی فرانسه دو سال است که در هیچ تورنمنتی حضور نداشته و حالا یکبار دیگر حضور در یک تورنمنت بزرگ را تجربه می‌کند. سبک بازی فرانسه همانند سبک بازی دو سال پیش نیست، از این رو در مورد نقاط قوت تیم کنونی و قبلی صحبت خواهد شد و مقایسه تیم فعلی با تیم دو سال پیش دشوار است.

دشان در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من تیمی با پتانسیل هجومی بالایی دارم. البته در چنین تورنمنت‌های بزرگی هم باید خط دفاعی خوبی داشت و هم خط حمله قدرتمند. در واقع باید بین این دو تعادل وجود داشته باشد. در جریان بازی‌های دوستانه اخیرمان هم روی داشتن خط دفاعی مستحکم تمرکز کرده بودیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *