پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17153 21 خرداد 1395 ساعت [ 22:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو: من بهترین فوتبالیست ۲۰ سال اخیر هستم

مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید خودش را بهترین فوتبالیست دو دهه اخیر نامید.

رونالدو: من بهترین فوتبالیست ۲۰ سال اخیر هستم

مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید خودش را بهترین فوتبالیست دو دهه اخیر نامید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو در گفت‌وگو با مجله ایتالیایی «اوندیسی» داشت، گفت: اگر بخواهم در بین برترین فوتبالیست‌های دو دهه اخیر خودم را مورد ارزیابی قرار بدهم و اینکه در چه جایگاهی هستم، باید بگویم که ارزیابی‌ام مثبت خواهد بود و بر این باورم با توجه به دستاوردهایی که داشته‌ام، بهترین بازیکن 20 سال اخیر بوده‌ام.

وی در مورد تأثیرش روی فوتبال هم اظهار داشت: بهترین ورزشکاران همیشه در ورزشی که در آن فعالیت می‌کنند، تأثیر می‌گذارند. بنابراین من هم تأثیر زیادی در فوتبال داشته‌ام. البته نمی‌توانم بگویم که دقیقاً این تأثیر تا چه اندازه بوده، اما اگر نسبت به دیگران سریعتر بدوید و بیشتر بپرید، می‌توانید استعداد خود را موثرتر جلوه بدهید. من سخت تلاش کردم تا به بالاترین سطح برسم و از این به بعد هم سخت تلاش خواهم کرد تا در جایی که به آن رسیده‌ام، باقی بمانم. در هر بازی و تمرین هم همان رفتار و فداکاری گذشته را خواهم داشت. به همین روند ادامه خواهم داد تا در فوتبال تاریخ‌سازی کنم.

ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در خصوص مسابقات یورو 2016 عنوان کرد: احساس می‌کنم یک شهروند جهانی هستم، اما من یک مرد پرتغالی هستم که جایی که از آنجا آمده را دوست دارد و  می‌خواهم نماینده کشورم در بالاترین سطح فوتبال باشم. پس از یورو 2004 که هم جزیی از این نسل پرتغال هستم، در قبال تیم ملی کشورم احساس مسئولیت می‌کنم. این را هم می‌دانم که خیلی از دختران و پسران پرتغالی به من به عنوان الگوی الهام‌بخش خود نگاه می‌کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت