پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17206 22 خرداد 1395 ساعت [ 16:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هاجسون:بازیکنان جوان‌مان می‌خواهند بهترین بازی‌شان را ارائه دهند

سرمربی سه‌شیر ابراز امیدواری کرد که شاگردانش به خصوص جوانترها در مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ بدرخشند.

هاجسون:بازیکنان جوان‌مان می‌خواهند بهترین بازی‌شان را ارائه دهند

سرمربی سه‌شیر ابراز امیدواری کرد که شاگردانش به خصوص جوانترها در مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ بدرخشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روی هاجسون که شاگردانش از ساعت 23:30 امشب (شنبه) در نخستین بازی خود از مرحله گروهی مسابقات یورو 2016 به مصاف روسیه خواهند رفت، در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: انتخاب ترکیب اصلی انگلیس سخت است و به نوعی در انتخاب ترکیب 11 نفره دچار سردرد می‌شوم، اما فکر نمی‌کنم من تنها مربی در یورو 2016 باشم که چنین مشکلی داشته باشم. چند تیم دیگر هستند که ترکیب قدرتمندی دارند و مربیان آنها هم در انتخاب ترکیب اصلی دچار سردرد خواهند شد.

وی افزود: با این وجود بابت بازیکنانی که در اختیار دارم، رضایت دارم. خوشحالم که از یک دوره سخت گذشتیم و حالا بازیکنان کاملاً آماده‌ای را در اختیار داریم. ما تیم باکیفیتی داریم و شکی در این مورد نیست، هرچند با توجه به میانگین سنی و تجربه بازی ملی کمی بی‌تجربه هستیم. نمی‌توانم بگویم که این یک مزیت برای ما به شمار می‌رود، اما به هر حال این کمبود تجربه با شور و اشتیاق و انرژی بازیکنان جوان که به دنبال ارائه بازی خوب هستند، جبران خواهد شد.

سرمربی تیم ملی انگلیس ادامه داد: بازیکنان جوان ما می‌خواهند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند و به خوبی آماده این تورنمنت شده‌اند. به هر حال بیشتر از این نمی‌شود از آنها انتظار داشت و سعی می‌کنیم تا در طول این تورنمنت آنها را راهنمایی کنیم.

آخرین باری که تیم ملی انگلیس در یک تورنمنت معتبر به قهرمانی رسیده مربوط به 50 سال پیش و به جام جهانی 1966 می‌شود، این در حالی است که 20 سال از آخرین باری که سه‌شیر موفق شد به جمع چهار تیم برتر مسابقات یورو (یورو 96) راه پیدا کند، می‌گذرد.

هاجسون با اشاره به ناکامی انگلیس در تورنمنت‌های بزرگ، عنوان کرد: نمی‌خواهیم این موضوع را باز کنیم و ما هیچگاه در صحبت‌هایی تیمی که داریم، در خصوص تورنمنت‌های گذشته بحث نمی‌کنیم. ما در مورد یورو 2012 و جام جهانی 2014 با بازیکنان و کادرفنی‌مان صحبت نمی‌کنیم چون صحبت در این مورد بی‌فایده است. تیم انگلیس حالا دستخوش تغییرات زیادی شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت