پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17208 22 خرداد 1395 ساعت [ 16:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گرت بیل : انگلیسی ها بیش از حد خودشان را بزرگ کرده اند !

ستاره تیم ملی فوتبال ولز کری‌خوانی برای بازیکنان انگلیس را شروع کرد.

گرت بیل : انگلیسی ها بیش از حد خودشان را بزرگ کرده اند !

ستاره تیم ملی فوتبال ولز کری‌خوانی برای بازیکنان انگلیس را شروع کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث بیل که تیم ملی فوتبال ولز را در بازی امشب (شنبه) مقابل اسلواکی از مرحله گروهی یورو 2016 همراهی خواهد کرد، چشم به بازی دوم این تیم مقابل سه‌شیر دارد. او در این باره گفت: تقابل ولز و انگلیس همچون یک دربی است و هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خواهند به دشمن خود ببازند. به نظرم ما به نسبت انگلیس پرشورتر و باعظمت‌تر هستیم و این را در بازی با آنها نشان خواهیم داد.

وی افزود: می‌دانستم انگلیس و ولز در یک گروه خواهند افتاد و تقابل دو تیم بازی جالبی خواهد شد. از دید من این دیدار احتمالاً بهترین بازی این تورنمنت در مرحله گروهی است، بازی که بی‌صبرانه منتظرش هستیم. فشاری هم روی ما نیست. انگلیسی‌ها پیش از اینکه کاری کرده باشند، خود را بیش از حد بزرگ جلوه داده‌اند، از این رو برای شکست دادن آنها به میدان خواهم رفت. آنها هم بر این باورند که می‌توانند ما را شکست دهند. اطمینان دارم بازی خوبی خواهد شد و امیدوارم ما از آن سربلند بیرون بیاییم.

بیل که می‌توانست به خاطر اصالت مادربزرگش که انگلیسی بود، به عضویت سه‌شیر درآید، اظهار داشت: اصلاً برایم مهم نبود که با ولز به تورنمنت‌های بزرگ راه پیدا کنیم یا خیر، چون هیچگاه دوست نداشتم برای انگلیس بازی کنم

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت