پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17269 23 خرداد 1395 ساعت [ 12:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کفشگری به صبا پیوست/ احتمال حضور طالب‌لو در تیم دایی

صبای قم با مهرداد کفشگری، هافبک پیشین پرسپولیس به توافق رسید و زمزمه‌هایی هم از پیوستن وحید طالب‌لو به این تیم شنیده می‌شود.

کفشگری به صبا پیوست/ احتمال حضور طالب‌لو در تیم دایی

صبای قم با مهرداد کفشگری، هافبک پیشین پرسپولیس به توافق رسید و زمزمه‌هایی هم از پیوستن وحید طالب‌لو به این تیم شنیده می‌شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از ، با خارج شدن صبا از بلاتکلیفی حامی مالی و تمدید قرارداد سرمربی فصل گذشته این تیم، علی دایی کار خود را در بازار نقل‌وانتقالات طوفانی آغاز کرد و با سرعت نیز در حال پیگیری کارهای مربوط به تیمش است.

کفشگری به صبا پیوست
شب گذشته بعد از تمدید قرارداد عبدالکریم اسلامی با صبا، مهرداد کفشگری هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس برای حضور در این تیم با دایی به توافق رسید و با عقد قراردادی یک ساله رسماً به صبای قم پیوست.

امیدواری دهنوی برای حضور دوباره در صبا
قاسم دهنوی که سال گذشته از صبا جدا شد و به باشگاه خونه به خونه پیوست، امیدوار به حضور مجدد در صبای قم است و این در حالی است که قرارداد وی با تیم خونه به خونه به اتمام رسیده است. دهنوی دو پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری دارد، اما بیشتر امیدوار به بازگشت دوباره به تیم دایی است.

احتمال حضور طالب‌لو در تیم دایی
با تمدید قرارداد میلاد فراهانی، دروازه‌بان دوم فصل گذشته تیم صبا با مسئولان این باشگاه این شائبه به‌وجود آمده است که دایی تمایلی به حفظ حامد لک، دروازه‌بان اول تیمش در پانزدهمین دوره لیگ برتر ندارد و این‌گونه به‌نظر می‌رسد که بازیکنی دیگر در راه صبای قم خواهد بود.

با وجود اینکه گفته شده و به‌نظر می‌رسد که وحید طالب‌لو، دروازه‌بان پیشین استقلال تهران، فوتبال خود را دیگر در این تیم پیگیری نخواهد کرد و با آنکه علی دایی هنوز رسماً موضع خود را در مورد حضور طالب‌لو در صبا اعلام نکرده است، اما این گمان وجود دارد که سنگربان پیشین استقلال با نماینده قم در لیگ برتر قرارداد ببندد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت