خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کاسیاس: هر وقت بوفون بازنشسته شد، من هم دستکش‌هایم را آویزان می‌کنم

کاسیاس: هر وقت بوفون بازنشسته شد، من هم دستکش‌هایم را آویزان می‌کنم

کاسیاس: هر وقت بوفون بازنشسته شد، من هم دستکش‌هایم را آویزان می‌کنم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال اسپانیا می‌گوید همان راهی را برای آینده دوران بازیگری‌اش در پیش می‌گیرد که دروازه‌بان ایتالیایی یوونتوس انتخاب کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون به تازگی قراردادی با باشگاه یوونتوس منعقد کرده که او را تا 40 سالگی‌اش در کنار بانوی پیر نگه می‌دارد. حالا ایکر کاسیاس هم می‌خواهد پا در جای پای کاپیتان یووه و تیم ملی ایتالیا بگذارد.

کاسیاس که سه سال از همتای ایتالیایی‌اش جوانتر است، این اختیار را دارد که قرارداد فعلی‌‌اش با پورتو را تا سال 2018 تمدید کند و ظاهراً قصد ندارد پیش از بوفون دستکش‌هایش را آویزان کند.

او به نشریه گاتزا دلواسپورت گفت: زمانی که بوفون بازنشسته شد، من هم این کار را می‌کنم اما او به تازگی قراردادش را تمدید کرده است که این اتفاق مرا خوشحال می‌کند، چون بدان معناست که من هم می‌توانم این کار را انجام دهم. زمانی که بوفون فوتبال را کنار گذاشت، ما یک بازی زیبا میان دوستان او و دستان من برگزار خواهیم کرد.

کاسیاس که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی اسپانیا در یورو 2016 رقابت سختی با هموطنش داوید دخه‌آ دارد، درباره این موضوع هم عنوان کرد: امسال کار برای دروازه‌بان‌ها سخت است، چون تیم‌هایی مانند فرانسه، بلژیک و آلمان همگی مدعیان قدرتمند هستند. این یورو برای ما نسبت به یوروی چهار سال پیش سخت‌تر خواهد بود. فرانسه تیمی خوبی است. بلژیک هم قدرتمند است و پس از آن آلمانی را داریم که قهرمانی جهان است. ایتالیا و پرتغال هم که همیشه تیم‌هایی خطرناک بوده‌‌اند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *