پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17366 24 خرداد 1395 ساعت [ 11:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی: بیل جزو ۵ بازیکن برتر دنیاست اما دغدغه مهار او را نداریم

کاپیتان تیم ملی انگلیس بال ولزی رئال‌مادرید را جزو بهترین بازیکن دنیا خواند اما قدرت کار گروهی سه‌شیر را دلیلی برای خوشبینی به شکست دادن ستاره رئال‌‌مادرید و هم‌تیمی‌هایش دانست.

رونی: بیل جزو ۵ بازیکن برتر دنیاست اما دغدغه مهار او را نداریم

کاپیتان تیم ملی انگلیس بال ولزی رئال‌مادرید را جزو بهترین بازیکن دنیا خواند اما قدرت کار گروهی سه‌شیر را دلیلی برای خوشبینی به شکست دادن ستاره رئال‌‌مادرید و هم‌تیمی‌هایش دانست.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی و هم‌تیمی‌‌‌هایش پنجشنبه هفته جاری در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 باید برابر همسایه‌شان ولز قرار بگیرند، ولزی که در ترکیبش گران‌ترین بازیکن جهان یعنی گرث بیل قرار دارد. او در بازی اول ولزی‌ها برابر اسلواکی با زدن گل اول تیمش، علاوه بر اینکه در پیروزی آن نقش ایفا کرد، آمادگی خود را برای به دردسر انداختن مدافعان سه‌شیر نشان داد.

رونی درباره بیل گفت: به نظر من بیل بازیکنی فوق‌العاده است و شاید جزو پنج بازیکن برتر حال حاضر دنیا باشد. او در میان بازیکنان ولز بزرگترین تهدید برای ما محسوب می‌شود اما فکر نمی‌کنم که برنامه ویژه‌ای برای مهار او داشته باشیم یا یک بازیکن خاص را برای محدود کردن حرکاتش اختصاص دهیم. فکر می‌کنم انگلیس باید مثل همیشه به میدان برود و بازی خودش را انجام دهد. مطمئناً ولزی‌ها هم دغدغه‌های زیادی درباره تیم ما دارند. ما تیم خوبی داریم، یک تیم منسجم که اطمینان دارم برابر ولز بازی چشم‌نوازی ارائه می‌کند.

بیل در چند روز اخیر جملات جنجالی فراوانی درباره انگلیس به زبان آورده است. او نه تنها گفته که انگلیسی (به دلیل تساوی‌شان با روسیه) مانند ولز نتوانستند غرور و تعصب‌شان را نشان دهند بلکه شاگردان روی هاجسون را «دشمن» خطاب کرد.

رونی برای پاسخ دادن به اظهارات تند بیل تمایلی نشان نداد اما گفت: این هم طرز تفکر اوست بنابراین من مطمئنم که تمام بازیکنان تیم ملی انگلیس احساس متفاوتی خواهند داشت. بیل هم ظاهراً یک ولزی متعصب است که البته باید باشد. او اهل ولز است و ما انگلیسی و به انگلیسی بودن‌مان افتخار می‌کنیم. بازی دو تیم بازی پرتب‌و‌تابی خواهد بود. ما باید به خوبی برای این مسابقه آماده شویم و انرژی از دست رفته در بازی‌مان برابر روسیه را احیا کنیم.

رونی در این دوره از رقابت‌های یورو 2016 همچون نقشی که در دو سه فصل اخیر در منچستریونایتد داشته، به عنوان یک هافبک بازیساز کار کرده است. البته این اولین باری است که او در تیم ملی کشورش چنین نقشی را ایفا می‌کند.

کاپیتان من‌یونایتد در این باره عنوان کرد: تغییر پست من نتیجه داد و ما به خوبی مکمل بازی یکدیگر شدیم. این اولین باری بود که من در این پست برای انگلیس بازی می‌کردم اما در چند ماه اخیر در این پس برای من‌یونایتد بازی کرده‌ام پس به بازی در آنجا عادت دارم و فکر می‌کنم که هم برای خودم خوب بود هم برای تیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت