پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17481 25 خرداد 1395 ساعت [ 16:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرکی: مبلغ قرارداد بازیکنان بیش از اندازه بالاست

سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا گفت: مبالغ قرارداد بازیکنان برای فوتبال ایران خوب نیست و بیش از حد بالا است.

فرکی: مبلغ قرارداد بازیکنان بیش از اندازه بالاست

سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا گفت: مبالغ قرارداد بازیکنان برای فوتبال ایران خوب نیست و بیش از حد بالا است.

سایت تیفوسی حسین فرکی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه حضور چند بازیکن در تیمش قطعی شده است گفت: ما سعید لطفی را از نفت تهران جذب کردیم و با چند بازیکن دیگر هم در حال مذاکره هستیم که دوست ندارم اسمی از آنها ببرم. با هر بازیکنی که توافق کردیم رسما اعلام خواهد شد. در روزهای گذشته هم کار تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته را انجام دادیم.

وی در مورد اینکه چرا حاضر به حفظ آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی برای فصل بعد نشدید، عنوان کرد: من دوست ندارم به صورت موردی صحبت کنم و اسمی از بازیکن بیاورم. اگر به فصل گذشته نگاه کنید، میانگین سنی سایپا نزدیک 30 بود و باید برای فصل بعد تیم را جوان کنیم. نمی‌دانم چقدر میانگین سنی تیم پایین خواهد آمد و این بستگی به خریدهای ما دارد. شاید نتوانیم بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم و در نهایت به سمت بازیکنان باتجربه برویم ولی هدف‌مان جوان‌تر کردن سایپا است.

سرمربی سایپا در مورد اینکه سایپا برای قرار گرفتن در چه رده‌ای تلاش می‌کند گفت: هر تیمی در جدول اهداف خاص خودش را دارد و هدف ما هم گرفتن سهمیه آسیا است و برای رسیدن به این هدف باید تلاش کنیم. برای جذب بازیکن هم اولویت ما روی ایرانی‌ها است ولی شاید به سمت جذب بازیکن خارجی هم برویم.

فرکی در مورد شرایط موجود در فصل نقل و انتقالات و نارضایتی برخی از مربیان و مدیران از قیمت کاذب بازیکنان تصریح کرد: متاسفانه این مبالغ قراردادها برای فوتبال ایران خوب نیست و بیش از حد بالا است. بازیکن باید اندازه حقش پول بگیرد، البته به معنای واقعی پول قراردادش را بگیرد. باشگاه‌ها باید پول بازیکنان را پرداخت کنند نه اینکه به بازیکن بدقولی کنند و در نهایت بعد از پایان فصل حق و حقوق بازیکن را ندهند و باشگاه هم منحل شود. این کار درست نیست.

سرمربی سایپا در مورد اینکه در جام ملت‌های اروپا طرفدار کدام تیم است گفت: من طرفدار آلمان هستم ولی پیش‌بینی اینکه چه تیمی قهرمان شود واقعا سخت است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت