خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / یوفا اعلام کرد :محرومیت تعلیقی روسیه از مسابقات یورو ۲۰۱۶
euro2016 2

یوفا اعلام کرد :محرومیت تعلیقی روسیه از مسابقات یورو ۲۰۱۶

یوفا اعلام کرد :محرومیت تعلیقی روسیه از مسابقات یورو ۲۰۱۶

اتحادیه فوتبال اروپا اعلام کرد در صورت تکرار خشونت‌ها از سوی هواداران‌ روسیه، این تیم از مسابقات یورو ۲۰۱۶ کنار گذاشته خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته مستقل کنترل، اخلاق و انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) امروز (سه‌شنبه) تصمیم خود را در خصوص پرونده درگیری هواداران دو تیم انگلیس و روسیه در حاشیه مسابقات یورو 2016 در شهر پاریس اعلام کرد و بر این اساس اتحادیه فوتبال روسیه 150 هزار یورو جریمه نقدی شد.

همچنین محرومیت تعلیقی برای تیم ملی فوتبال روسیه از مسابقات یورو 2016 به دلیل رفتار ایجاد اغتشاش و رفتار خشونت‌آمیز هوادارانش در نظر گرفته شد. بر اساس قوانین یوفا این محرومیت تعلیقی تا پایان مسابقات یورو 2016 قابل اجراست و در صورت تکرار رفتار نامناسب از سوی هواداران روسیه در ورزشگاه‌های محل بازی این تیم یا در حاشیه آن، به اجرا در خواهد آمد.

اتحادیه فوتبال روسیه می‌تواند به این حکم اعتراض کند و درخواست فرجام‌خواهی بدهد.

درگیری خشونت‌آمیز هواداران روسی و انگلیسی در شهر مارسی قبل و بعد از بازی دو تیم در مرحله گروهی یورو 2016، این مسابقات را تحت‌الشعاع خود قرار داده است. پس از بازی دو تیم در همان ورزشگاه هواداران روسی به هواداران انگلیسی حمله کردند و برخی از آنها را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *