پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17549 26 خرداد 1395 ساعت [ 21:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسلواکی 2 – 1 روسیه ، اسلواکی در راه صعود

اسلواک‌ها که در اولین بازی خود در یورو ۲۰۱۶ برابر ولز تن به شکست داده بودند، در دومین دیدار خود روسیه را شکست دادند و به صعود امیدوار شدند.

اسلواکی 2 – 1 روسیه ، اسلواکی در راه صعود

اسلواک‌ها که در اولین بازی خود در یورو ۲۰۱۶ برابر ولز تن به شکست داده بودند، در دومین دیدار خود روسیه را شکست دادند و به صعود امیدوار شدند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور دوم بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 فرانسه امروز (چهارشنبه) با یک دیدار در گروه B آغاز شد که در آن تیم‌‌های ملی روسیه و اسلواکی در ورزشگاه پیره مائوری شهر لیل به مصاف هم رفتن که این بازی را اسلواکی با نتیجه 2 بر یک برد. گل‌های این بازی را ولادیمیر وایس در دقیقه 32 و مارک همیسک در دقیقه 45 برای اسلواکی و گلوشاکوف  در دقیقه 80 برای اسلواکی به ثمر رساندند.

در نیمه نخست اسلواکی که در بازی اولش برابر ولز تن به شکست داده بود، برای زنده نگه داشتن شانس صعودش به مرحله یک هشتم نهایی به میدان آمده بود و میل بیشتری برای زدن گل و ارائه بازی هجومی نشان داد. در سمت مقابل روسیه که در بازی اولش نتیجه‌ای شیرین و دور از انتظار کسب و انگلیس را با تساوی یک بر یک متوقف کرد، محتاطانه‌تر بازی را استارت زد.

از واسط نیمه اول اما جریان بازی تغییر کرد و این روسیه بود که بازی هجومی‌تری را ارائه و یکی دو بار با شلیک‌‌های از راه دور بازیکنانش دروازه اسلواکی‌ را تهدید کرد هرچند این اسلواکی بود که برخلاف جریان بازی و با یک ضدحمله، توسط پاس عمقی مارک همسیک برای ولادیمیر وایس به گل رسید. وایس با دریافت توپ با سرعت پا به توپ شد و بعد از آنکه دو مدافع حریف را از پیش رو برداشت با یک ضربه بغل پای دقیق گلزنی کرد. روسیه بعد از این گل چند دقیقه‌ای روی دروازه اسلواکی فشار آورد اما دوباره این اسلواکی بود که به گل رسید. این بار در یک ضربه کرنر کوتاه در آخرین دقیقه نیمه اول ولادیمیر وایس توپ را به مارک همسیک سپرد و او بعد از برداشتن چند گام، با یک شوت مورب از راه دور و به کمک تیر عمودی دروازه روسیه را باز کرد.

در نیمه دوم اسلواکی با وجود برتری در نتیجه باز هم هجومی نشان داد اما روس‌ها تمایل چندانی برای فشار آوردن روی دروازه حریف و برنامه‌ای برای حملات‌شان نداشتند. روس‌ها اگرچه از نظر تملک توپ نسبت به حریف خود بهتر عمل کردند اما حفظ توپ آنها منجر به خلق موقعیتی جدی روی دروازه اسلواکی نمی‌شد.

این روند تا 10 دقیقه به پایان کار ادامه داشت تا اینکه در نتیجه اشتباه یکی از مدافعان اسلواکی برای دور کردن توپ، روس‌ها صاحب توپ شدند. در ادامه توپ به اولگ شاتوف در جناح چپ رسید و او آن را روی سر دنیس گلوشاکوف فرستاد و او با یک ضربه زیبا یکی از دو گل خورده روسیه را جبران کرد. روسیه با این گل به بازی برگشت و فشار حملاتش برای جبران دومین گل خورده را افزایش داد. در پنج دقیقه پایانی تقریبا تمام بازیکنان روسیه در نیمه زمین اسلواکی بودند و تمام شاگردان یان کوژاک هم به دفاع پرداختند. حملات روسیه اما نتیجه‌ای نداشت و در نهایت بازی را واگذار کرد تا یک امتیازی بماند و برای صعود به مرحله بعد محکوم به کسب پیروزی در آخرین بازی‌اش برابر ولز باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت