خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش اولین تمرین استقلال برای فصل 95/96 : استقبال ۸۰۰نفری هواداران استقلال و بنرهای حمایتی از منصوریان

گزارش اولین تمرین استقلال برای فصل 95/96 : استقبال ۸۰۰نفری هواداران استقلال و بنرهای حمایتی از منصوریان

گزارش اولین تمرین استقلال برای فصل 95/96 : استقبال ۸۰۰نفری هواداران استقلال و بنرهای حمایتی از منصوریان

با وجود اینکه تمرین استقلال آغاز نشده است، حدود ۸۰۰ نفر از طرفداران استقلال در کمپ باشگاه حضور یافتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای شانزدهمین دوره لیگ برتر در حالی از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در کمپ باشگاه برگزار می‌شود که هواداران استقلال استقبال خوبی از تمرین کرده و حدد 800 نفر از آنها در کمپ باشگاه حضور یافته‌اند.

* با وجود اینکه هنوز دقایقی به تمرین باقی مانده در مسیرهای منتهی به تمرین ترافیک دیده می‌شود و هواداران در حال ورود به کمپ باشگاه هستند.

* هواداران استقلال دو بنر بزرگ از علی منصوریان را در کمپ باشگاه نصب کرده که بسیار جلب توجه می‌کند. همچنین تماشاگران پلاکاردهای مختلفی در دست دارند که روی برخی از آنها نوشته شده: داش علی، به خونه خودت خوش آمدی، به‌انتظار فصل تو، تمام فصل‌ها گذشت.

* در میان هواداران استقلال تعدادی از هواداران بانوان استقلال نیز دیده می‌شوند.

* هنگامی که علیرضا منصوریان قصد داشت با خودرواش وارد کمپ شود هواداران استقلال دور خودرو او جمع شده و به تشویق او پرداختند.

* منصوریان به‌سختی از میان تماشاگران عبور کرد تا راهی رختکن شود.

* به‌خلاف سال‌های گذشته خودروی تماشاگران حق ورود به کمپ را ندارند و دربی قرار داده شده تا تنها خودروی اعضای تیم وارد کمپ شود.

* سیدمهدی رحمتی دومین نفری بود که به‌شدت از سوی تماشاگران استقلال مورد استقبال قرار گرفت. جالب اینکه بختیار رحمانی در خودروی رحمتی نشسته بود و این بازیکن هم مورد استقبال قرار گرفت.

* به‌غیر از پلاکاردهایی که برای تبریک به سرمربی استقلال در کمپ دیده می‌شد دسته‌گل‌های بزرگی برای تبریک به منصوریان در دستان هواداران بود.

* بازار انداختن عکس سلفی داغ است و بازیکنان به‌سختی می‌توانند به‌سمت رختکن بروند.

علیرضا منصوریان که قصد داشت به محل تمرین استقلال برود در میان تشویق هواداران استقلال به سمت رختکن رفت.

* هواداران استقلال با شعارهای خود به تشویق سرمربی استقلال پرداختند.

* یک رأس گوسفند زیر پای سرمربی استقلال قربانی شد.

* هواداران استقلال با دیدن دوربین‌های تلویزیونی علیه وزیر ورزش شعار دادند. آنها اعتقاد داشتند که وزیر ورزش مانع از جذب بازیکنان مدنظر منصوریان در فصل نقل‌وانتقالات شده است. آنها همچنین پلاکاردی از محمود گودرزی با خود همراه داشتند که در آن وزیر ورزش با لباس پرسپولیس دیده می‌شد.

* جمعیت زیادی در کمپ باشگاه حضور دارند که کار را برای مسئولان کمپ مشکل کرده است.

* هنگامی که منصوریان به رختکن رفت با استقبال بازیکنان روبه‌رو شد و همه بازیکنان را در آغوش گرفت.

* روزبه چشمی، هافبک مصدوم استقلال در محل تمرین امروز تیمش حضور یافته است.

* شماری از هواداران مرحوم ناصر حجازی عکس‌هایی از سرمربی پیشین استقلال همراه خود دارند که در کنار علیرضا منصوریان قرار گرفته است.

* هواداران استقلال با دیدن عکاسان عدد چهار را نشان می‌دادند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *