خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / کولمن: قبول شکست مقابل انگلیس برایم واقعاً سخت است
kolman wales

کولمن: قبول شکست مقابل انگلیس برایم واقعاً سخت است

کولمن: قبول شکست مقابل انگلیس برایم واقعاً سخت است

سرمربی تیم ملی ولز اعتراف کرد برای او قبول شکست لحظه آخری تیمش برابر انگلیس در مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ واقعاً سخت بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریس کولمن پس از شکست 2 بر یک تیم ملی ولز برابر انگلیس در دومین دور از بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 که در آن انگلیسی‌ها بازی یک بر صفر باخته در نیمه اول را در آخرین دقیقه نیمه دوم بردند، اظهار داشت: من واقعاً به‌خاطر هواداران‌مان ناراحت و متأسفم، اما فوتبال همین است. بهتر است این اتفاق را پشت سر بگذاریم و از صبح فردا خودمان را با تمرکز برای چالش بعدی‌مان آماده کنیم.

کولمن افزود: ما برای رسیدن به چنین تورنمنتی مدتی طولانی انتظار کشیدیم، اما در این مسیر همیشه یکسری اتفاقات تلخ هم برای‌مان رخ داد. شکست در بازی امروز هم یکی دیگر از آن اتفاقات تلخ بود. قبول این باخت واقعاً سخت است، اما ما باید قدرت روانی خود را نشان دهیم و باخت مقابل انگلیس را در بازی بعدی جبران کنیم.

سرمربی ولز در پایان تأکید کرد: ما 90 دقیقه دیگر (در بازی آخر برابر روسیه) زمان داریم تا مزد تلا‌ش‌های سخت‌مان را بگیریم. اتفاقات تلخی که به شما ضربه نزنند همیشه باعث قدرت گرفتن‌شان می‌شوند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *