پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17655 28 خرداد 1395 ساعت [ 12:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش خواسته‌هایش برای بازی تدارکاتی را به آصفی می‌دهد

سرمربی تیم ملی خواسته‌هایش را برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی به مشاور بین‌الملل فدراسیون خواهد داد.

کی‌روش خواسته‌هایش برای بازی تدارکاتی را به آصفی می‌دهد

سرمربی تیم ملی خواسته‌هایش را برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی به مشاور بین‌الملل فدراسیون خواهد داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا آصفی به عنوان مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال انتخاب و مراسم معارفه وی روز سه‌شنبه برگزار شد. پس از این موضوع مهدی تاج اعلام کرد عمده مشکلات فدراسیون در بخش بین‌الملل هماهنگی بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی است. رئیس فدراسیون ابراز امیدواری کرد که این مشکل با حضور آصفی برطرف شود تا فدراسیون فوتبال یکی دیگر از 11 خواسته کی‌روش را برآورده کند.

باتوجه به اینکه تیم ملی باید در مسابقات انتخابی جام جهانی شرکت کند فرصت زیادی برای انجام بازی تدارکاتی نیست، اما دو تاریخ 20 آبان‌ماه 95 و 18 خردادماه 96 که فیفادی هستند، می‌تواند زمان مناسبی برای تیم ملی باشد تا شاگردان کی‌روش بازی تدارکاتی برگزار کنند. البته باتوجه به درگیری تیم‌ها در انتخابی جام جهانی شاید هماهنگی بازی دوستانه بزرگ کمی سخت باشد، اما قرار است کارلوس کی‌روش خواسته‌های خود را برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی به زودی اعلام کند.

قرار است با توجه به برنامه بازی‌های ملی، سرمربی تیم ملی اولویت‌هایش را برای برگزاری بازی تدارکاتی به فدراسیون فوتبال بدهد. این خواسته‌ها به احتمال فراوان در جلسه‌ای که با حضور تاج، آصفی و کی‌روش برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود تا هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد. مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال مسئولیت این کار را به عهده گرفته و در نهایت خواسته‌های کی‌روش باید به دست آصفی برسد.

در صورت هماهنگی‌های لازم ممکن است تیم ملی علاوه بر دو تاریخ تعیین شده از سوی فیفا، اوایل شهریورماه 95 و پیش از آغاز مسابقات انتخابی جام جهانی هم یک بازی تدارکاتی برگزار کند و به مصاف یکی از تیم‌های آسیایی برود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت