پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17666 28 خرداد 1395 ساعت [ 15:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمجید کلینزمن از عملکرد شاگردانش برابر اکوادور

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا پس از صعود این تیم به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کوپا آمه‌ریکا به تمجید از شاگردانش و به خصوص مهاجم تیمش پرداخت.

تمجید کلینزمن از عملکرد شاگردانش برابر اکوادور

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا پس از صعود این تیم به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کوپا آمه‌ریکا به تمجید از شاگردانش و به خصوص مهاجم تیمش پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلینزمن در پی برتری 2 بر یک بامداد امروز (جمعه) شاگردانش برابر اکوادور و صعود به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2016 گفت: نمی‌خواهم خیلی در مورد اکوادور صحبت کنم چون تصمیم ندارم آنها را بزرگتر از چیزی که هستند، کنم. اکوادور تیم واقعاً خوبی دارد  و در حال حاضر در مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در رده دوم جدول منطقه آمریکای جنوبی است.

وی افزود: اینکه آنها ما را در 10 یا 15 دقیقه پایانی بازی تحت‌فشار قرار دادند هم اصلاً تصادفی نیست چون آنها یکی از بهترین‌ تیم‌های حال حاضر جهان هستند، اما بازیکنان ما حالا پخته‌تر از قبل شده‌اند و برنامه حسا‌ب‌شده‌تری داریم. بازیکنان ما از بازی در هر یک از این مسابقات و بودن در چنین محیط‌هایی کسب تجربه می‌کنند.

سرمربی آمریکا که شاگردانش در مرحله نیمه‌نهایی باید به مصاف برنده بازی آرژانتین – ونزوئلا برود، در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: تیم ما در حال حاضر از اعتماد به نفس خوبی برخوردار است و این اعتماد به نفس و روحیه طی مدت زمان طولانی پس از بازی با تیم‌های بزرگ و کسب نتیجه مقابل تیم‌های بزرگ به دست آمده است. گاهی اوقات ممکن است که مقابل تیم‌های بزرگی همچون بزریل تن به شکست خورد، اما همین شکست‌هاست که موجب پیشرفت می‌شود.

وی همچنین در تمجید از مهاجم 33 ساله تیمش که در سومین بازی متوالی برای آمریکا گلزنی کرد و با 52 گل‌زده تنها به 5 گل نیاز دارد تا به رکورد لاندون دوناوان، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی  آمریکا برسد، اظهار داشت: دمپسی بازیکن خاصی است و این را در این بازی، در چند هفته اخیر و در تمام طول دوران حرفه‌ای خود نشان داده است. به شخصه همیشه رابطه خیلی خوبی با کلینت داشته‌ام و باید بگویم عملکرد او در این بازی باورنکردنی بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت