پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17694 28 خرداد 1395 ساعت [ 20:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین جمعه استقلال

دومین تمرین تیم فوتبال استقلال برای فصل آینده در کمپ ناصر حجازی انجام شد.

گزارش تمرین جمعه استقلال

دومین تمرین تیم فوتبال استقلال برای فصل آینده در کمپ ناصر حجازی انجام شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دومین جلسه تمرین تیم فوتبال استقلال پس از حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید در زمین کمپ ناصر حجازی برگزار شد.

* هواداران استقلال باز هم مثل روز گذشته حضور پرشوری داشتند و از ساعت‌ها قبل در اطراف کمپ ناصرحجازی منتظر شروع تمرین بودند. حدود 2 هزار هوادار استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند و مدام بازیکنان این تیم را تشویق می‌کردند. در بین این افراد تماشاگران خانم نیز دیده می‌شد.

* هواداران استقلال به محض ورود علیرضا منصوریان به داخل زمین به شدت او را تشویق کردند و او را با لقب‌های «داش علی منصوریان» و «قاتل پرسپولیس» مورد تشویق قرار دادند.

* تمرین استقلال امروز با 20 دقیقه تاخیر آغاز شد و منصوریان حدود 15 دقیقه برای بازیکنان در داخل رختکن صحبت کرد.

* در تمرین امروز استقلال بازیکنانی چون مهدی رحمتی، علی قربانی، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، میثم مجیدی، بهنام برزای، محسن کریمی، میلاد نورافکن و یعقوب کریمی حاضر بودند.

* بازیکنانی ملی‌پوش تیم استقلال مثل وریا غفوری، بختیار رحمانی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی به علت دعوت به تیم ملی در تمرین امروز غایب بودند.

* امین حاج‌محمدی از روی نیمکت ذخیره‌ها نظارگر تمرین هم تیمی‌های خود بود.

* تمرین استقلال با کارهای کششی و نرمشی زیر نظر مربیان تیم آغاز شد و سپس بازیکنان حدود 15 دقیقه دور زمین مشغول دویدن بودند. در ادامه بازیکنان به کارهای استقامتی روی آوردند و عبور از موانع تمرین بعدی آبی‌پوشان بود.

* نصرالله عبداللهی دستیار ویژه افشارزاده در تمرین حاضر بود و از روی نیمکت تمرین را نگاه می‌کرد.

* در اواسط تمرین هواداران به شدت تیم استقلال را تشویق می‌کردند و برای لحظاتی سرود قهرمانی سر دادند. آنها همچنین در دقایقی از تمرین علیه وزارت ورزش و و فدراسیون فوتبال شعار سر دادند که مشوقین تیم استقلال مانع از ادامه کار آنها شدند.

* بعد از کارهای استقامتی بازیکنان زیر نظر علیرضا منصوریان پا به توپ شدند و به کارهای ترکیبی روی آوردند.

* هواداران استقلال در حاشیه تمرین امروز در خصوص آخرین وضعیت این تیم با هم صحبت می‌کردند و پیگیر وضعیت نقل و انتقالات این تیم در روزهای آینده بودند.

* تمرین فردای استقلال ساعت 18 در کمپ حجازی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت