خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / مسی: هر چه به پایان کوپا نزدیک می‌شویم، بازی‌مان بهتر می‌شود
messi arg

مسی: هر چه به پایان کوپا نزدیک می‌شویم، بازی‌مان بهتر می‌شود

مسی: هر چه به پایان کوپا نزدیک می‌شویم، بازی‌مان بهتر می‌شود

کاپیتان تیم ملی آرژانتین معتقد است که کیفیت بازی تیمش در مسیر رسیدن به مراحل پایانی کوپا آمه‌ریکا بالاتر می‌رود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی می‌گوید که آرژانتین به پیشرفتش در تورنمنت یکصد سالگی جام ملت‌های آمریکای جنوبی ادامه خواهد داد.

مسی که تیمش بامداد فردا (یکشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا به مصاف ونزوئلا می‌رود، در گفت‌و‌گو با نشریه اوله آرژانتین اظهار داشت: ما هرچه جلوتر می‌رویم، قوی‌تر می‌شویم. ما از هر نظر داریم کارمان را خوب انجام می‌دهیم. بازیکنان تیم ما مدتی است که کنار هم کار کرده‌اند و با اعضای کادر فنی هم به شناخت متقابل رسیده‌اند. از ابتدای کارمان تا الان ما واقعاً پیشرفت کرده‌ایم.

وی درباره بازی بعدی تیمش برابر ونزوئلا هم تأکید کرد: در این بازی اجازه اشتباه کردن نداریم. بازی بسیار سختی در انتظارمان است. برخی فکر می‌کنند که ونزوئلا حریف آسانی است، اما این‌طور نیست. ما هیچ چیزی را قطعی نمی‌دانیم. می‌دانیم که پای چه چیز مهمی در میان است.

کاپیتان آلبی‌سلسته افزود: اگر ونزوئلا به مرحله یک چهارم نهایی رسیده به دلیل شایستگی‌اش بوده است. هیچ‌کس به این تیم لطف نکرده است تا به اینجا برسد. ونزوئلا تیمی بزرگ‌تر از برزیل، اروگوئه و پاراگوئه نیست، اما حقش بوده است که به این مرحله از رقابت‌ها برسد.

تیم ملی آرژانتین از ساعت 3:30 بامداد فردا‌، در سومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا به مصاف ونزوئلا می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *