سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / پیروانی:بین کی روش و برانکو تعامل ایجاد می کنیم/ اولویت با تیم ملی است

پیروانی:بین کی روش و برانکو تعامل ایجاد می کنیم/ اولویت با تیم ملی است

پیروانی:بین کی روش و برانکو تعامل ایجاد می کنیم/ اولویت با تیم ملی است

مدیر تیم ملی فوتبال گفت:همان طور که خوردبین اعلام کرده همواره اولویت با تیم ملی بوده و الان هم همین طور است.

سایت تیفوسی افشین پیروانی در گفت و گو با خبرنگار کاپ، در واکنش به مخالفت برانکو با حضور بازیکنان پرسپولیس در اردوی تیم ملی اظهار داشت: من فعلا نمی توانم چیزی بگویم و موضعی را علیه برانکو بگیرم که باعث حاشیه شود. تیم ملی طبق برنامه ریزی قبلی از روز دوشنبه اردوی خود را آغاز خواهد کرد و به ارمنستان می رود تا در آنجا چند بازی تدارکاتی انجام دهد. قطعا تمام بازیکنانی که به اردو دعوت شده اند باید در زمان مقرر در اردوی تیم ملی حاضر باشند و من مطمئنم که هیچ مشکلی در این راه به وجود نمی آید.

وی درباره احتمال برگزاری جلسه بین کی روش و برانکو عنوان کرد: ما هم دوست داریم این جلسه را برگزار کنیم و تعاملی بین این دو سرمربی ایجاد کنیم اما با توجه به زمان محدود فکر نمی کنم چنین اتفاقی شدنی باشد. تیم ملی چند روز دیگر راهی سفر ارمنستان است و برانکو نیز درگیر مسائل تیم خودش است. ما سعی می کنیم تعاملی را بین سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم ملی ایجاد کنیم تا قبل از سفر تیم ملی مشکلات به حداقل برسد.

مدیر تیم ملی فوتبال درباره اینکه خوردبین هم اعلام کرده ارجحیت با تیم ملی است، تصریح کرد: من خودم یک پرسپولیسی هستم و شرایط این تیم را درک می کنم اما همان طور که خوردبین اعلام کرده همواره اولویت با تیم ملی بوده و الان هم همین طور است.

پیروانی در پاسخ به این سوال که در صورت نیامدن بازیکنان پرسپولیس به اردوی تیم ملی با توجه به مخالفت باشگاه چه عکس العملی نشان خواهد داد گفت: این موضوع به هیچ وجه رخ نمی دهد. هیچ وقت هیچ باشگاهی با تیم ملی بزرگسالان چنین برخوردی نداشته و مطمئنا پرسپولیس هم شرایط تیم ملی را درک می کند. فقط یک بار سال گذشته برای تیم امید و باشگاه نفت این اتفاق افتاد که آن هم با تعامل بین مسئولان حل شد.

وی در پایان افزود: مطمئن باشید روز دوشنبه اردوی تیم ملی طبق روال آغاز می شود و اتفاقات خوبی هم در راه است. دوست ندارم درباره اتفاقات حاشیه ای و بد صحبت کنم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *