خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / ایسلند ۱-۱ مجارستان، فرار بزرگ مجارها به سمت صعود به مرحله بعد

ایسلند ۱-۱ مجارستان، فرار بزرگ مجارها به سمت صعود به مرحله بعد

ایسلند ۱-۱ مجارستان، فرار بزرگ مجارها به سمت صعود به مرحله بعد

مجارستان در آخرین لحظات از شکست مقابل ایسلند گریخت تا در یک قدمی صعود به مرحله بعد قرار بگیرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های مجارستان و ایسلند در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

مجارستان که در بازی پیش موفق شد اتریش را شکست دهد بازی را بهتر شروع کرد و مالکیت توپ ومیدان را در دست گرفت اما نتوانست موقعیت جدی روی دروازه ایسلند خلق کند. نخستین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۳۳ نصیب ایسلند شد اما دروازه بان ۴۰ ساله مجارستان ضربه بازیکن حریف را مهار کرد.

بازی خوب ایسلند در این دقایق ادامه پیدا کرد تا اینکه این تیم در دقیقه ۴۰ صاحب یک ضربه پنالتی شد. سیگوردسن این ضربه را به گل تبدیل کرد تا ایسلند پیروز نیمه نخست شود.

مطابق نیمه نخست مجارستان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و مالکیت توپ بیشتری داشت اما نتوانست از دفاع مستحکم ایسلند عبور کند. مجارستان در ادامه فشار خودش را بیشتر کرد و در دقیقه ۷۷ می توانست روی یک ضربه آزاد به گل برسد اما دروازه بان ایسلند ضربه بازیکن حریف را به خوبی مهار کرد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی فشار مجارستان بیشتر شد و بازی کاملا در زمین ایسلند پیگیری شد.

فشار مجارها در دقیقه ۸۸ نتیجه داد و این تیم با گل به خودی ساوارسون توانست بازی را به تساوی بکشاند. این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا مجارستان با ۴ امتیاز در صدر گروه قرار بگیرد و ایسلند ۲ امتیازی شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *