خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / منصوریان: بازیکنی شرایط مدنظرمان را فراهم نکند از قراردادش کم می‌شود
mansorian

منصوریان: بازیکنی شرایط مدنظرمان را فراهم نکند از قراردادش کم می‌شود

منصوریان: بازیکنی شرایط مدنظرمان را فراهم نکند از قراردادش کم می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که اگر بازیکنی نتواند شرایط مدنظر باشگاه و او را فراهم کند، از رقم قراردادش کم خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در خصوص شرایط قرارداد بازیکنان جدید استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: ما ملاک‌های مختلفی را برای امضای قرارداد با بازیکنان در نظر گرفته‌ایم. من دیدم برخی رسانه‌ها بدون اطلاع دقیق در مورد ارقام بازیکنان ما صحبت کردند که وظیفه خودم می‌دانم توضیحی را در این موضوع ارائه کنم.

وی افزود: ما برای قرارداد بازیکنان تعداد بازی‌های آنها در طول فصل، عملکرد فنی و اخلاقی و رضایت سرمربی را در نظر گرفتیم. در صورتی که یک بازیکن تمامی این فاکتورها را به طور کامل رعایت کند به رقم تعیین شده می‌رسد و در صورتی که نتواند این شرایط را فراهم کند، امکان دارد رقم قرارداد او تا یک سوم کاهش پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: ارزش پیراهن استقلال بسیار بالا بوده و این پیراهن مقدس است. تک تک بازیکنانی که این پیراهن را به تن می‌کنند، باید ارزش آن را به طور کامل دانسته و برای رضایت هواداران تلاش کنند. ما برای قرارداد بازیکنان شرایط مختلفی را در نظر گرفتیم که به وسیله آنها انگیزه بازیکنان و تلاش آنها مضاعف شود.

منصوریان خاطرنشان کرد: در فصل جاری پاداش کلیه بازیکنان استقلال یکسان و بدون تفاوت است ضمن اینکه بازیکنان جوان مانند نورافکن، برزای، محسن کریمی و… که سال گذشته عملکرد خوبی در تیم داشتند، با افزایش رقم قرارداد همراه خواهند بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *