پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17847 31 خرداد 1395 ساعت [ 1:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوئیس 0 -0 فرانسه ، صعود فرانسه و سوئیس به مرحله بعد

در اولین شب از دور سوم بازی‌های مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶، تیم‌های ملی فرانسه و سوئیس به تساوی رضایت دادند تا به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه نخست رقابت‌ها صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کنند.

سوئیس 0 -0 فرانسه ، صعود فرانسه و سوئیس به مرحله بعد

در اولین شب از دور سوم بازی‌های مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶، تیم‌های ملی فرانسه و سوئیس به تساوی رضایت دادند تا به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه نخست رقابت‌ها صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین شب از دور سوم و پایان بازی‌های مرحله گروهی یورو 2016 فرانسه، امشب (یکشنبه) از گروه A رقابت‌ها، تیم ملی فرانسه در شهر لیل به مصاف سوئیس رفت که این بازی نه چندان جذاب با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرانسه در این دیدار با پنج تغییر نسبت به بازی قبلی‌اش به میدان رفت که مهمترین آنها بازگشت پل پوگبا به ترکیب اصلی خروس‌ها بود، کسی که با شوت‌های از راه دورش چند بار دروازه سوئیسی‌ها را تهدید کرد و حتی یک بار تیرک افقی را به لرزه درآورد.

فرانسه بازی را هجومی‌تر آغاز کرد اما هر چه از جریان بازی گذشت، جرأت سوئیسی‌ها برای حمله روی دروازه‌ میزبان رقابت‌ها بیشتر شد و از دقیقه 30 به بعد دو تیم یک بازی پایاپای و درگیرانه را انجام دادند و هیچ یک از آنها دروازه دیگری را به صورت جدی تهدید نکرد. در نهایت 45 دقیقه نخست با تساوی خاتمه یافت.

در نیمه دوم هم دو تیم بازی متعادلی را ارائه کردند اگرچه در 5 دقیقه اول سوئیسی‌ها بیشتر در نیمه زمین فرانسه پرسه می‌زدند، البته در آن سوی میدان هم فرانسه همچون نیمه اول با شوت‌های از راه دور به خصوص شوت‌هایی که آنتوان گریزمان شلیک کرد، دروازه سوئیس را تهدید کرد.

رفته رفته از تب و تاب بازی کاسته شد و به نظر می‌رسید که هیچ یک از دو تیم انگیزه زیادی برای ریسک کردن ندارند و حفظ توپ در میانه میدان را ترجیح می‌دهند.

در دقیقه 75 بازی از رخوت درآمد  و خطرناک‌ترین موقعیت نیمه دوم توسط فرانسوی‌ها ایجاد شد زمانی که دیمیتری پایت، مهاجم تعویضی خروس‌ها قصد داشت با یک ضربه بغل پای سرضرب سانتر سیسوکو رابه گل تبدیل کند اما تیرک افقی مانع از انجام این کار شد. فرانسه پس از این موقعیت، بازی هجومی‌تر ارائه کرد اما در دقایق پایانی دو تیم دوباره احتیاط برای حفظ نتیجه را در دستور کار قرار دادند و در نهایت بازی بدون گل خاتمه یافت.

با این نتیجه فرانسه‌ای که پیش از این صعودش به مرحله یک هشتم نهایی قطعی شده بود، هفت امتیازی شد تا جایگاهش در صدر جدول گروه A تثبیت شود. سوئیس نیز با این تساوی چهار امتیازی شد تا پس از فرانسه به عنوان تیم دوم گروه نخست به مرحله بعد صعود کند.

فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی با یکی از تیم‌های سوم گروه‌های سوم، چهارم و پنجم روبه‌رو می‌شود و سوئیس نیز با تیم دوم گروه F مصاف خواهد داشت.

France’s Dimitri Payet reacts after a missed chance

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت