سیلوا: نباید مغرور شویم

سیلوا: نباید مغرور شویم

هافبک هجومی تیم ملی اسپانیا می‌گوید مدعی دانسته شدن تیمش در یورو ۲۰۱۶ با توجه به بازی‌هایی که در مرحله گروهی این رقابت‌ها ارائه کرده، کاملاً طبیعی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخلاف روزهای پیش از آغاز یورو 2016 که خیلی‌ها با یادآوری ناکامی بزرگ اسپانیا در جام جهانی 2014 (حذف از مرحله گروهی) نسبت به موفقیت دوباره این تیم برای فتح جام ملت‌های اروپا تردید داشتند، حالا افراد زیادی این تیم را جزو مدعیان اصلی قهرمانی می‌دانند که دلیلش هم ارائه دو نمایش مقتدرانه از این تیم در دو بازی نخستش برابر تیم‌های جمهوری چک و ترکیه بوده که در آنها مجموعاً چهار گل زده است.

داوید سیلوا، هافبک هجومی اسپانیایی‌ها هم معتقد است که تیمش باید جزو مدعیان شناخته شود هرچند دو پیروزی اخیر نباید هم‌تیمی‌های او را مغرور کند.

وی که تیمش در آخرین بازی خود در مرحله گروهی به مصاف کرواسی می‌رود، اظهار داشت: در این مقطع از رقابت‌ها کاملاً طبیعی است که همه شما را مدعی قهرمانی بدانند. ما دو دوره اخیر جام ملت‌های اروپا را فتح کرده‌ایم و دو بازی اخیرمان را در این دوره از رقابت‌ها را هم برده‌ایم.

هافبک منچسترسیتی ادامه داد: نباید دچار غرور شویم. ما خونسردیم و باید به همین روند به کارمان ادامه دهیم. تا الان شروع بسیار خوبی داشته‌ایم. ما دو بازی را برده‌ایم و برابر کرواسی یک بازی بسیار سخت داریم. یک پیروزی یا تساوی در این بازی کافی است تا در صدر جدول گروه‌مان بمانیم. باید در همان سطحی که تاکنون بازی کرده‌ایم به کارمان ادامه دهیم چون در این صورت می‌توانیم قهرمان شویم.

تیم ملی اسپانیا فردا (سه‌شنبه) از ساعت 23:30 برای تثبیت جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی گروه D به مصاف کرواسی می‌رود

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *