پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17899 31 خرداد 1395 ساعت [ 21:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین امروز استقلال ، گل چیپ منصوریان به رحمتی

تمرین نوبت عصر امروز تیم فوتبال استقلال با حضور بازیکنان جدید این تیم و ملی‌پوشان برگزار شد.

گزارش تمرین امروز استقلال ، گل چیپ منصوریان به رحمتی

تمرین نوبت عصر امروز تیم فوتبال استقلال با حضور بازیکنان جدید این تیم و ملی‌پوشان برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت عصر امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:30 در زمین کمپ اختصاصی این باشگاه (کمپ ناصر حجازی) برگزار شد.

* آرش افشین که امروز به‌صورت رسمی با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرد، در تمرین حاضر شد و به‌همراه بختیار رحمانی و وریا غفوری اولین تمرین خود را با استقلال برای فصل آینده انجام دادند. بازیکنان ملی‌پوش استقلال هم در تمرین امروز حاضر بودند.

* در تمرین امروز هم استقبال خوبی از سوی هواداران به‌عمل آمده بود و حدود دو هزار نفر در تمرین حاضر بودند.

* هواداران پس از حضور بازیکنانی مثل افشین، بختیار رحمانی و وریا غفوری در زمین شروع به تشویق آنها کردند و در ادامه بازهم منصوریان، منصور پورحیدری و ناصر عبداللهی تشویق شدند.

* در تمرین امروز کاوه رضایی، مهاجم جدید استقلال که روز گذشته با این تیم قرارداد امضا کرده بود، غیبت داشت. هواداران بی‌صبرانه منتظر حضور این بازیکن در تمرین تیم‌شان هستند.

* در تمرین امروز استقلال 22 بازیکن حضور داشتند که حسین کنعانی‌زادگان و خسرو حیدری غایبان تمرین امروز این تیم بودند. امید ابراهیمی هم که هنوز وضعیتش برای فصل آینده مشخص نشده، همچنان بلاتکلیف است و در تمرینات حضور ندارد.

* بازیکنان ساعت 18:30 تمرین خود را با گرم کردن به‌صورت دو به دو آغاز کردند و پس از این تمرین زیر نظر منصوریان کار با توپ انجام دادند و کارهای ترکیبی روی آوردند.

* پس از کار با توپ بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و زیر نظر منصوریان مجدداً تمرین تاکتیکی انجام دادند. این تمرین به این شکل بود که بازیکنان پس از پاس به مهاجم هدف به صورت تک به تک با دروازه‌بان توپ را تبدیل به گل می‌کردند که در این تمرین منصوریان برای لحظاتی از هواداران خواست که دست از تشویق بردارند تا بتواند موارد تاکتیکی را راحت‌تر به بازیکنان گوشزد کند.

* منصوریان در یک حرکت استثنایی و به یاد دوران بازیگری خود با یک ضربه چیپ دروازه سیدمهدی رحمتی را باز کرد که باعث شد هواداران استقلال با تشویق‌های خود کمپ حجازی را منفجر کنند.

* منصوریان علی‌رغم روزهای گذشته در تمرین امروز لباس آبی به تن کرده بود.

* در حاشیه تمرین امروز امین حاج‌محمدی، مدافع استقلال به خاطر بی‌توجهی به تمرینات مورد مؤاخذه منصوریان قرار گرفت و او را سرزنش کرد.

* تمرین بعدی تیم استقلال باز هم یک کار تاکتیکی بود. به این ترتیب که بازیکنان با سانتر از جناحین توپ را به سمت دروازه می‌فرستاندند و مهاجمان آنها را تبدیل به گل می‌کردند.

* تمرین فردای استقلال فردا صبح در زمین کمپ حجازی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت