پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17911 31 خرداد 1395 ساعت [ 21:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: می‌خواهیم استقلال را تا سال ۹۹ بیمه کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما در زمینه نقل‌وانتقالات خوب کار کردیم و به‌دنبال آن هستیم که استقلال را تا سال ۹۹ بیمه کنیم.

منصوریان: می‌خواهیم استقلال را تا سال ۹۹ بیمه کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما در زمینه نقل‌وانتقالات خوب کار کردیم و به‌دنبال آن هستیم که استقلال را تا سال ۹۹ بیمه کنیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در پایان تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: تمرینات ما در دو نوبت برگزار می‌شود. صبح امروز 70 و بعدازظهر نیز 80 دقیقه تمرین کردیم. ما برنامه تمرینی و ریکاوری داریم و تلاش‌مان این است که اردویی برگزار کنیم که سطح ارتفاع بالایی داشته باشد و سعی خواهیم کرد در کشورهای شمال ایران اردوی خود را برپا کنیم، اما اگر مشکلی باشد از امکانات شهرهای داخلی استفاده می‌کنیم.

افشین خیلی انگیزه دارد و می‌خواهد خود را ثابت کند
وی درباره وضعیت آرش افشین گفت: ما آرش افشین را امروز جذب کردیم. به‌نظرم او یک خرید خوب برای ماست. به چند دلیل این حرف را می‌زنم. یکی از دلایل این است که آرش انگیزه دارد و می‌خواهد خودش را ثابت کند و برای پیشرفت کردن هم بستر برای او فراهم است.

بازیکنی که اشتباه کند زیاد فرصت نخواهد داشت
«در مجموع فکر می‌کنم ما تیم خوبی داریم»، منصوریان با بیان اینکه تصریح کرد: به‌نظرم یک مسئله خوب که در تیم ما وجود دارد رقابت بین بازیکنان خواهد بود. این رقابت یعنی ورود بازیکنان به لیست 18 نفره سخت است و مانند تیم ملی رسیدن به 11 نفر اصلی هم سخت‌تر خواهد بود. برای ما فرقی ندارد بازیکنان چه کسانی باشند و چه قیمتی دارند، هر کسی بهتر باشد و حتی بازیکنان جوان و کم‌تجربه اگر خوب عمل کنند، در ترکیب قرار می‌گیرد. اگر هم بازیکنی اشتباه کند، زیاد فرصت نخواهد داشت و بازیکن جایگزین داریم، چون هواداران هم زیاد صبر ندارند.

می‌خواهیم استقلال را تا سال 99 بیمه کنیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا بازهم بازیکنی به این تیم اضافه خواهد شد یا نه، اظهار داشت: ما برای قوی‌تر شدن استقلال منتظر برخی بازیکنان هستیم و اعتقاد دارم بهترین‌ها می‌توانند در استقلال بازی کنند. یک مدافع برزیلی از سری B این کشور به تیم ما اضافه می‌شود که در حال انجام کارهای او هستیم. ما اکنون می‌خواهیم عقب زمین‌مان را محکم‌تر ببندیم و با اینکه این منطقه مهم است، اما ما خط بالای تیم‌مان را زودتر بستیم. با این حال با اضافه شدن کنعانی‌زادگان، ماندن هرایر مگویان و اضافه شدن مدافع برزیلی و داشتن چند بازیکن جوان مانند حسینی، خط دفاعی خوبی خواهیم داشت. ما در زمینه نقل‌وانتقالات خوب کار کردیم و به‌دنبال آن هستیم که استقلال را تا سال 99 بیمه کنیم.

هر بازیکنی در بازی‌های دوستانه عملکرد خوبی داشته باشد به میدان می‌رود
وی با صحبت‌هایش به‌نوعی به دو اردوی لغو شده تیم ملی اشاره می‌کرد که در صورت برگزار شدن آنها بازیکنان ملی‌پوش فقط 10 روز مانده به لیگ به تیم‌های باشگاهی خود اضافه می‌شدند. منصوریان در این زمینه اظهار داشت: شاید 10 روز آخر کار برای ما سخت شود و بازیکنان هماهنگ نباشند، اما در روزهای آخر هم هر بازیکنی که در بازی‌های دوستانه عملکرد خوبی داشته باشد، برای ما به میدان می‌رود.

شاید رمضانی تا چند روز آینده به تراکتورسازی یا ماشین‌سازی برود
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد آخرین وضعیت علیرضا رمضانی که گفته می‌شود از این تیم جدا خواهد شد، گفت: امروز با علیرضا رمضانی جلسه داشتم. او دو سه سال به‌خاطر شرایط زندگی‌اش در اینجا اذیت شده است و روحیه‌اش چندان خوب نیست. همچنین این فصل به‌دلیل فشردگی زیادی که در لیست ما وجود دارد، ممکن است این بازیکن چندان فرصت پیدا نکند و به همین دلیل همه چیز را در اختیار باشگاه قرار داده‌ایم تا در خصوص این بازیکن تصمیم‌گیری کند. البته او بازیکن جوان و آینده‌دار استقلال است که نمی‌خواهیم از دست برود و باید برای آینده استقلال روی وی سرمایه‌گذاری کرد. به همین دلیل قرارداد رمضانی را دو تا سه سال دیگر تمدید خواهیم کرد و او را به‌عنوان بازیکن قرضی به تیم‌های دیگر می‌فرستیم. شاید رمضانی تا چند روز آینده به تراکتورسازی یا ماشین‌سازی برود و این احتمال زیاد است.

4 تیم برتر یورو از دید منصوریان؛ آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بلژیک
منصوریان درباره بازی‌های یورو 2016 و اینکه آیا این بازی‌ها را می‌بینید یا نه، خاطرنشان کرد: هر شب بازی‌ها را دنبال می‌کنم. شاید مرحله گروهی برای مردم جذابیت خاصی ندارد، اما یورو بعد از مرحله گروهی و در پلی‌آف بازی‌های جذابی خواهد شد. به‌نظرم ایتالیا و اسپانیا تیم‌های قدرتمندی هستند. آلمان، بلژیک و انگلیس هم کار را مستحکم آغاز کردند. به‌نظرم آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بلژیک را در بین چهار تیم پایانی خواهیم دید.

وی در پاسخ به این سؤال که کدام بازیکنان در یورو عملکرد بهتری داشتند، گفت: من تا به اینجا ادین ازارد را خوب دیدم. تیم ملی آلمان به‌صورت تیمی خوب کار کرده و در تیم ملی ایتالیا هم مهاجم فعلی‌شان من را یاد ایتالیای دهه 80 و 90 میلادی می‌اندازد.

اولین مسئله مهم برای ما سلامتی و امنیت بازیکنان است
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد احتمال لغو اردوی این تیم در ترکیه اظهار داشت: اردوی ترکیه لغو نشده، اما اولین مسئله مهم برای ما سلامتی و امنیت بازیکنان است. ما می‌خواهیم در آرامش تمرین کنیم و اگر ببینیم کشور ترکیه خطرناک است، در کشورهای شمالی اردو می‌زنیم. البته اگر بتوانیم در شهرهای داخل کشور اردو بزنیم، سعی می‌کنیم منابع مالی‌مان را در کشور خودمان خرج کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت