پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 17951 1 تیر 1395 ساعت [ 15:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

موراتا: سال سختی را در یوونتوس سپری کردم

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید در فصل اخیر حضورش در تورین، اوضاع بر وفق مراد او نبوده است.

موراتا: سال سختی را در یوونتوس سپری کردم

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید در فصل اخیر حضورش در تورین، اوضاع بر وفق مراد او نبوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلوارو موراتا اعتراف کرد که فصل گذشته حضورش در یوونتوس برای او فصل چندان شیرینی نبوده است. او همچنین اعتراف کرد که آینده‌اش تنها به تصمیمی که خودش بگیرد، وابسته نیست.

موراتا که رئال مادرید تلاش دارد او را با پرداخت 30 میلیون یورو از رئال مادرید پس بگیرد، به مارکا گفت: امسال برای من سال سختی بود، چون در سه ماه حتی یک گل هم نزدم. من روزهای سختی را پشت سر گذاشتم که دلایل مختلفی داشت. اول از همه جدایی از نامزدم بود. بعد از آن هم بروز برخی مشکلات برای خانواده‌ام و آخر از همه که مصدومیتی که خیلی از مردم از آن اطلاع نداشتند. من دچار ورم ران شده بودم.

موراتا افزود: هر کسی که چنین مشکلات را تجربه کرده باشد می‌داند این‌ها آزار دهنده‌ترین چیزهای دنیای هستند که زندگی‌تان را تحت‌ِتأثیر قرار می‌دهند. جی‌جی بوفون به من گفت بهترین کار زمانی که ناراحتی این است که در خانه در را به روی خودت ببندی و گریه کنی، اما هرگز ضعفت را به مردم نشان نده، چون آن وقت همه می‌خواهند به تو ضربه بزنند.

مهاجم یووه درباره آینده‌اش و اینکه سرانجام آیا به رئال مادرید بازخواهد گشت یا نه، تأکید کرد: فعلاً فقط به یورو فکر می‌کنم. من سخت تلاش کرده‌ام و لحظات دشوار زیادی را سپری کرده‌ام تا به اینجا برسم. حالا فقط می‌خواهم نتیجه تلاش‌هایم را بگیرم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت